وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

تقدير از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

تقدير از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان

به مناسبت روز خانواده و تكريم بازنشستگان، طي مراسمي با حضور دكتر عباس اسماعيلي رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و معاونين از بازنشستگان دانشگاه تقدير به عمل آمد.

در اين مراسم رئيس دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان گفت: افراد نیازمندی در بین بازنشسته‌ها هستند، اما سکوت کرده و با تقدیر الهی دست و پنجه نرم می‌ِکنند و ما باید در اوج تکریم و احترام به امور آنها رسیدگی کنیم.

وي با تاکید بر تکریم بازنشسته‌ها وانجام دادن کار آنها در سریع‌ترین زمان ممکن اظهار داشت: قدردانی از کسانی که در حوزه سلامت خدمت می‌کنند باید ویژه باشد.

دكتر اسماعيلي تصریح کرد: بازنشسته‌های امروزی در دوران کاری خود وجدان کاری بسیار بالایی داشتند و جوان‌ترها باید آنها را الگوی خود قرار دهند تا هم رضایت خدا و هم رضایت خلق خدا را در پیش داشته باشند.

وي با اشاره به اینکه رسیدگی به کار بازنشسته‌ها تکلیف است، بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از پیشرفت‌های زیادی در تمام حوزه برخوردار شده است و این مهم مرهون زحمت‌هایی است که پیشکسوتان ما کشیده‌اند و امروز این مجموعه موفق را در اختیار ما قرار دادند.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان بیان کرد: در صورت امکان صندوق رفاهی تاسیس و با دادن وام قرض‌الحسنه به این عزیزان گوشه‌ای از مشکلات آنها را رفع کنیم.

وي خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی در این مورد از هر آن چه در توان داشته باشد دریغ نمی‌کند.

در ادامه مراسم محمد رضا رحماني معاون پشتيباني دانشگاه طي سخناني از خدمات و فعاليتهاي صادقانه بازنشستگان تقدير و بر تكريم اين قشر تاكيد كرد.

وي با اشاره به رهنمودهاي مقام معظم رهبري افزود: همه ما بايد بيانات و سخنان ايشان را در زندگي بكار برده و سرلوحه كار خود قرار دهيم.

در پايان مراسم نيز از 40 نفر بازنشسته نمونه با اهداي لوح و كارت هديه تقدير به عمل آمد.

گفتني است این مراسم با برنامه‌های متنوع ازجمله شعرخوانی و گروه موسیقی همراه بود و به تعدادی از بازنشسته‌ها لوح تقدیر اهدا شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩١ - ٠٩:٥٩ / شماره خبر: ٧٦٤٦٥ / تعداد نمايش: 3385

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج