وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

انجام 88 زایمان طبیعی رایگان در 9 مرکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از زمان آغاز اجرای طرح تحول سلامت

انجام 88 زایمان طبیعی رایگان در 9 مرکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از زمان آغاز اجرای طرح تحول سلامت

روابط عمومی دانشگاه: ریاست دانشگاه از انجام 88 زایمان طبیعی بصورت رایگان تا ظهر ششمین روز از آغاز اجرای طرح تحول سلامت در 9  مرکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی خبرداد.

دکتر علی اصغر پیوندی رئیس دانشگاه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: تا ساعت 12 ظهر امروز که  ششمین روز از اجرای طرح تحول سلامت در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی می باشد، 88 زایمان طبیعی بصورت رایگان در 9 مرکز درمانی تابعه دانشگاه که مجری طرح تحول سلامت و دارای بخش زنان و زایمان می باشد انجام پذیرفته است.

رئیس دانشگاه با اشاره به ترویج زایمان طبیعی بعنوان یکی از بسته های خدمتی ارایه شده در این طرح خاطرنشان کرد: از نیمه اردیبهشت ماه همزمان با آغاز طرح تحول سلامت در سراسر کشور ، اجرای بسته های خدمتی این طرح با عنوان برنامه های کاهش میزان پرداختی بیماران بستری در بیمارستانها وابسته، ترویج زایمان طبیعی و ارتقای کیفیت هتلینگ در بیمارستانها انجام  می شود که انجام 88 زایمان طبیعی در طی شش روز در این مراکز گامی موثر در  راستای اجرای بهینه طرح تحول سلامت در دانشگاه به شمار می آید.

وی افزود : به این 88 مادر باردار که زایمان طبیعی در مراکز تحت پوشش دانشگاه داشته اند تمامی خدمات مربوط به سلامت مادر و نوزاد بصورت رایگان ارایه شده است.

گفتنی است انجام این طرح رضایتمندی زیادی را در خانواده های مراجعه کننده به همراه داشته است.

خبرنگار: سعیده عباسی

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٣ - ١٦:٠٧ / شماره خبر: ١٠٧٤٧٧ / تعداد نمايش: 6312

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج