وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

شهید بهشتی / روابط عمومي دانشگاه موفق به كسب گواهينامه روابط عمومي سرآمد شد

روابط عمومي دانشگاه موفق به كسب گواهينامه روابط عمومي سرآمد شد  

 

در نخستین دوره آیین معرفی سرآمدان روابط عمومی ایران ، روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي موفق به كسب گواهينامه روابط عمومي سرآمد شد .

در مراسم افتتاحيه اين همايش  كه با همکاری دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ، سازمان ملی استاندارد ایران و موسسه فرهنگي آرمان يكشنبه چهارم تيرماه در مركز همايش هاي صداو سيما برگزار شد، سید ضیاالدین نورالدینی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت اظهارداشت: ما در جهان امروز شاهد تحولات جدیدی هستیم و اگر در دهه‌های گذشته از موج سوم صحبت می‌شد امروز تئوریسین‌ها باید در تدارک تدوین تئوری‌هایی برای موج جدید در جهان باشند که این موج هم بر اساس ارتباطات انسان با انسان و انسان با جهان پیرامون شکل می‌گیرد.

وی افزود: در چنین جهانی باید روابط عمومی‌ها در تدارک درک این اقتضائات باشند و بدانند که در یک محیط بسته و محدود زندگی نمی‌کنیم بلکه با یک محیط نامحدود رو به رو هستیم و دیگر تجمیع و محدودیت برای فکر و خلاقیت را نمی‌توان تصور کرد.

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت تاكيد کرد: نباید روابط عمومی را به عنوان یک صنف ببینیم، بلکه روابط عمومی‌ها سر پل و سر حلقه‌های ارتباطات انسانی هستند . ما به روابط عمومی متفکر و آینده نگر و باسواد نیاز داریم زيرا در دنیای امروز دانش، قدرت ایجاد می‌کند. قدرت، تحول می‌آورد و تحول تاریخ را رقم می‌زند.

وي در خاتمه سخنان خود خاطرنشان كرد روابط عمومی با فرهنگ تعاون عجین است و باید از فردگرایی به سمت تصمیماتی بر اساس خرد جمعی برویم.

هوشمند سفیدی دبیر آیین معرفی سرآمدان روابط عمومی نيز در اين مراسم اظهار داشت: فلسفه روابط عمومی خدمت به انسان است و باید در این مسیر سرآمد باشیم. از سال‌ها پیش در حوزه روابط عمومی به الگوهای برتری رسیده ایم که الگوی دو سویه هم سنگ گرونیک معروف‌ترین و مقبول‌ترین آنهاست. البته به این الگو نیز نقدهایی وارد است و ما بر خود لازم می‌دانیم الگوهای ایرانی - اسلامی را بدان بیفزاییم.

وي درباره روابط عمومی سرآمد گفت: روابط عمومی سرآمد باید ساختار مناسب، عملکرد مطلوب و وجهه ارزشی و ارزش مدارانه داشته باشد. ما باید به سمت استانداردسازی بریوم و بهره وری را ارتقا داده و اهدافمان را مشخص کرده ودر مسیر آن گام برداریم.

در خاتمه مراسم با حضور سيد ضياء الدين نورالدينی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، دكتر علي ميرسعيد قاضي از پیشکسوتان علم ارتباطات و هوشمند سفيدي دبير نخستين آيين معرفي سرآمدان روابط عمومي از روابط عمومي هاي سرآمد تجليل به عمل آمد كه روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي نيز در اين مراسم مورد تقدير قرار گرفت.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٠ تير ١٣٩١ - ٠٨:١٢ / شماره خبر: ٦٦٦٣٨ / تعداد نمايش: 3425

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج