وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

خدمت خالصانه به نیازمندان افتخارآمیزترین بخش از خدمت پزشکان است

خالصانه به نیازمندان افتخارآمیزترین بخش از خدمت پزشکان است

  روابط عمومی دانشگاه: دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی در مراسم اختتامیه آزمونهای بورد ضمن اعلام حمایت از نخبگان و نفرات برتر آزمون دانشنامه بورد تخصصی و فوق تخصصی از آنان خواست در برابر ناملایمات صبر پیشه کنند.

وزیر بهداشت در این مراسم ضمن تبریک به فارغ التحصیلان و خانواده ها واساتید آنها خاطرنشان کرد: امروز پس از چند سال تلاش و زحمت و تحمل مشکلات آرامش به شما برمی گردد. اما آرامش امروز مقدمه ای برای فرداهای سخت تر است و باید خود را برای این مسیر پر تلاطم آماده کنید و در برابر ناملایمات و مشکلات صبر پیشه کنید و صبور باشید .

وی افزود: البته وزارت بهداشت نیز درحد و ظیفه و امکان از نخبگان حمایت می کند و وظیفه خود می دانیم که نهایت حمایت را داشته باشیم با این وجود مشکلات وجود دارد .

 وزیر بهداشت افزود: آزمونهای بورد تخصصی و فوق تخصصی مهمترین عرصه آزمایش و ارزیابی دانش و مهارت افراد در کشور است و برترینها در قالب این آزمونها انتخاب شدند. امروز و آینده شما برگزیدگان به آنچه کسب کردید افتخار خواهید کرد. گروهی از شما جذب دانشگاهها شده و سپس به درجه استادی و رتبه های بین المللی دست خواهید یافت . اما آنچه برای شما پس از کسب اقبال عمومی و شهرت برای شما باقی می ماند ، خدمت به مردم مخصوصا نیازمندان است.

 وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: افتخارآمیزترین بخش از خدمت شما خدمت به مردم و نیازمندان است که باید خالصانه ارایه شود و هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم و بندگان خدا نیست .

دکتر هاشمی در خاتمه سخنان خود از زحمات تمامی دست اندرکاران برگزاری آزمون ، دکتر عین اللهی و مجموعه معاونت آموزشی وزارت بهداشت و دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی،دکتر ابوالقاسمی و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، اساتید طراح سوال و...تقدیر کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٩ شهريور ١٣٩٢ - ٠٧:٣٢ / شماره خبر: ٩٥٠٢٧ / تعداد نمايش: 2205

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج