وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پوستر جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت رونمایی شد

 
پوستر نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت در سومین جشنواره فیلم سلامت رونمایی شد.
به گزارش وبدا به نقل از ستاد خبری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، این پوستر توسط استودیو خلاقیت بارتا طراحی شده و در توضیح طراحان این طرح چنین آمده است: «تصويرسازی این پوستر بر اساس منزلي قديمي به همراه گل و گياه و حوض انجام شده كه بيان‌گر فضایی مثبت از سلامت و شادابی است. سيب كه از نظر بصري نماد سلامتي است از زمان گذشته به حوضی در دوره جديد و مدرن (با نماد گوشي تلفن همراه) منتقل مي‌شود... براي تركيب اين فضا با دنياي مدرنيته و تكنولوژي از تبديل حوض به گوشي تلفن همراه استفاده شده و اين ترکیب علاوه بر تلاقي دو زمان قديم و جديد درصدد است مفهوم سلامتي در دنیای تكنولوژيک امروز و استفاده درست و صحيح از تكنولوژي را منتقل کند.» 
در رونمایی از این پوستر که در یکی از روزهای سومین جشنواره فیلم سلامت رخ داد، دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکترسیدمحمدهادی ایازی معاون اجتماعی وزیر و رییس جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت به همراه مدیران موسسه آوای هنر سلامت و دست‌اندرکاران جشنواره حضور داشتند.
جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت به دبیری امیرحسین اسدی توسط موسسه فرهنگی آوای هنر سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧ - ١٤:٤٨ / شماره خبر: ١٨٠٦٤٠ / تعداد نمايش: 659

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج