وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید مشترک وزیر بهداشت و سرپرست شهرداری تهران از آجرپزی های منطقه ۲۰ در روستای محمودآباد شهر ری

وزیر بهداشت و سرپرست شهرداری تهران از منطقه کوره پزخانه روستای محمودآباد شهرری و نحوه ارائه خدمات به مردم این منطقه بازدید کردند.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی همزمان با ششمین روز از هفته سلامت، از منطقه کوره پزخانه روستای محمود آباد شهرری و نحوه ارائه خدمات سلامت به آنها بازدید کرد.

تیم های سلامت با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرری، شهرداری تهران و بسیج جامعه پزشکی از 5 تا 7 اردیبهشت ماه در منطقه کوره صداقت در روستای محمودآباد، خدمات بهداشتی و درمانی مانند خدمات ویزیت تخصصی، آزمایشگاه، سلامت دهان و دندان، مشاوره تغذیه، سلامت روان، بینایی و شنوایی سنجی و کنترل قند و فشار خون به مردم این منطقه ارائه می دهند

وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از ارائه خدمات این گروه خیریه، اظهار داشت: برای بررسی وضعیت بهداشتی این منطقه از حاشیه تهران به همراه سرپرست شهرداری تهران حضور پیدا کردیم و خدمات بهداشتی و درمانی در این منطقه حتما باید ارتقا پیدا کند.

دکتر هاشمی همچنین دستور استقرار یک دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در کوره پزخانه روستای محمود آباد را صادر کرد.

وزیر بهداشت همچنین از مرکز بهداشت خیریه شهید عراقی روستای محمودآباد شهرری نیز بازدید و بر لزوم ساخت مرکز جامع خدمات سلامت در این منطقه تاکید کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٦:٣٣ / شماره خبر: ١٧٥٩٥٠ / تعداد نمايش: 1449

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج