وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قدردانی وزیر آموزش و پرورش از رییس جمهور و وزیر بهداشت به دلیل اجرای طرح تحول سلامت/ برای همکاری با حوزه سلامت آماده ایمدکتر دانش آشتیانی به دلیل توجه ویژه دولت به سلامت و اجرای طرح تحول سلامت و طرح فراگیر سلامت دهان و دندان از رییس جمهور و وزیر بهداشت تشکر کرد و گفت: اگر انسان با نشاط و سالم نداشته باشیم، نمی توانیم آموزش با کیفیتی داشته باشیم.

به گزارش وبدا، دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در مراسم افتتاح مرحله دوم وارنیش فلوراید توجه به سلامت روان و جسم دانش آموزان را از اولویت های نظام آموزشی بیان کرد و گفت: به سلامت جسم و روح دانش آموزان باید به همان اندازه که تعلیم و تربیت و آموزش دانش آموزان دارای اهمیت است، توجه کرد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر این که اگر انسان با نشاط و سالم نداشته باشیم، نمی توان آموزش با کیفیت داشته باشیم، افزود: باید تلاش کرد تا در راستای اجرای قوانین، به بهداشت روان دانش آموزان آسیب نزنیم و نسبت به گذشته به سلامت دانش آموزان توجه ویژه داشته باشیم.

وزیرآموزش و پرورش ضمن تشکر از رییس جمهور به دلیل توجه ویژه به حوزه سلامت و اولویت قرار دادن آن در دولت تدبیر و امید، گفت : توجه به سلامت جامعه در دولت یازدهم بسیار موثر بوده چرا که جامعه ای می تواند مقتدر باشد که افراد سالم داشته باشد.

دکتر دانش آشتیانی همچنین ضمن تشکر از از وزیر بهداشت ، از آمادگی وزارت آموزش و پرورش برای همکاری در حوزه های مرتبط با سلامت با وزارت بهداشت خبر داد و گفت: این وزارتخانه در راستای سلامت دانش آموزان همه اقدامات لازم را انجام خواهد داد تا بتواند جوانان سالمی در آینده به جامعه تحویل دهد.

وزیر آموزش و پرورش در پایان تاکید کرد: زمانی می توانیم آموزشی با کیفیت داشته باشیم که از سلامت برخوردار باشیم ./203

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦ - ١٢:٢٦ / شماره خبر: ١٥٩٧٧٨ / تعداد نمايش: 2511

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج