وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم سلامت:

زندگی انسان باید به گونه ای باشد که در پایان هر مسیر به آموخته ها و آموزش هایش افتخار کند

 
وزیر بهداشت گفت: خوب است که انسان به نوعی زندگی کند که وقتی به پایان مسیری می رسد به آنچه که آموخته و آموزش داده است افتخار کند.
 
 
به گزارش وبدا؛ دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت در مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم سلامت در تالار وحدت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره عزت الله انتظامی گفت: جای خالی دکتر افشین یداللهی در این جشنواره احساس می شود.
 
دکتر هاشمی در ادامه با اشاره به یکی از جملات عزت الله انتظامی مبنی بر اینکه "دوست دارم بعد از عمری که از خدا می گیرم هر وقت به پشت سرم نگاه می کنم هیچ وقت حسرت کارهایی که میخواستم انجام بدهم را نخورم که مبادا آنها را انجام نداده باشم" گفت: بنابراین خوب است که انسان به نوعی زندگی کند که وقتی به پایان مسیری می رسد به آنچه که آموخته و آموزش داده است افتخار کند.
 
وزیر بهداشت در پایان گفت: از تمام عزیزان و بزرگوارانی که به ما کمک کردند اعم از اهالی سینما،  کارگردانان، فیلم سازان و هنرمندان شاخص و برجسته برای اینکه جشنواره فیلم سلامت بتواند مسیر تکامل خودش را طی کند تشکر می کنم. همچنین از معاون اجتماعی وزارت بهداشت و تمام کسانی که به ایشان کمک کردند تشکر می کنم./211

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧ - ٠٨:٣٨ / شماره خبر: ١٨٠٤٧٩ / تعداد نمايش: 701

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج