وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان وزارت بهداشت در آئین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی بیضاء:

ارائه خدمات شایسته به مردم؛ اولویت مهم مجموعه وزارت بهداشت

 
 
مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی بیضاء، صبح امروز، همزمان با هفته دولت، با حضور معاون درمان وزارت بهداشت به بهره برداری رسید.
 
به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی در جمع مردم و مسئولان بیضاء، یکی از  دستاوردهای بزرگ طرح تحول نظام سلامت را افزایش دسترسی مردم به خدمات بهداشت و درمان و توزیع عادلانه خدمات بهداشت و درمان بیان کرد و‌گفت:
 اجرای طرح تحول نظام سلامت، گامی بسیار بزرگ و درخور مردم بود و ارائه خدمت به مردم، محدود به توسعه فضاهای فیزیکی و بهره برداری از پروژه ها نیست، بلکه با راه اندازی هر مرکز، وارد مرحله دشوارتر ارائه خدمات شایسته خواهیم شد و وزارت بهداشت همه تلاش خود را در این زمینه به کار بسته است.
 
معاون درمان وزارت بهداشت، توسعه خدمات به مناطق کمتر برخوردار را اولویت مهم نظام سلامت کشور عنوان کرد و ادامه داد: حضور مسئولان در این بازدیدها، تلاشی برای رصد مسایل از نزدیک و کاهش رنج مردم است.
 
 
دکتر جان بابایی با تاکید بر ضرورت تقویت ارتباط مسئولان و کاهش فاصله با مردم، این امر را زمینه ساز توسعه خدمات بیان کرد و افزود: در دوران جنگ نیز مردم ایران با اتحاد و همدلی، دشواری ها را پشت سر نهادند و همواره یک گام از مسئولان جلوتر بوده اند.
 
وی با تاکید بر این که مردم،  بزرگترین ثروت کشورهستند، گفت: این مردم سزاوار خدمت هستند و این مایه افتخار است که در مسیر خدمت به مردم گام برداریم، به ویژه مردم مناطقی مانند بیضا که با تلاش و زحمت، در اقتصاد کشور دخیل هستند.
 
افتتاح دستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) بیضاء
 
دیگر دستاورد سفر امروز معاون درمان وزارت بهداشت به استان فارس، بهره برداری از دستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) بیضاء بود.
 
دکتر جان بابایی با حضور در بیمارستان ۳۲ تخت خوابی قمر بنی هاشم(ع) بیضاء، از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرده و از نزدیک بر نحوه ارائه خدمات، نظارت کرد.
 
 
 همچنین، پایش اجرای بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت، دیگر برنامه سفر معاون درمان وزارت بهداشت در این بازدید بود.
 
همچنین دستگاه رادیولوژی دیجیتال این بیمارستان با اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیون تومان، با هدف به روز رسانی و ارتقای خدمات رادیولوژی در این بیمارستان، به بهره برداری رسید.
 
 
دکتر علی بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت، دکتر «عبدالحسین فرح بخش» رئیس حوزه ریاست و سرپرست حراست و دیگر مسئولان دانشگاه، در این سفر معاون درمان وزارت بهداشت را همراهی می کردند./207/101

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٨ شهريور ١٣٩٧ - ١٣:٥٦ / شماره خبر: ١٨٠٥١٥ / تعداد نمايش: 825

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج