وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مطلب مندرج در روزنامه تهران امروز

ساخت بزرگترين بيمارستان قلب خاورميانه در يزد همچنان متوقف است

 

پيرو درج مطلب با عنوان: «ساخت بزرگترين بيمارستان قلب خاورميانه در يزد همچنان متوقف است» مورخ 24/10/92 خواهشمند است دستور فرماييد براي روشن شدن افكار عمومي نسبت به درج پاسخ به شرح ذيل اقدام و همكاري لازم صورت گيرد.

 

متن پاسخ

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهيد صدوقي يزد با بيان اينكه بيمارستان قلب و عروق يزد داراي مالكيت صد در صد خصوصي است اعلام كرد:

ساخت بيمارستان شهيد صدوقي يزد با موافقت اصولي 75 تخت بستري، از تاريخ 23/5/86 در مسير جاده يزد – تفت در حال ساخت مي باشد.

لازم به ذكر است از ارديبهشت ماه سال جاري عمده سهام بيمارستان به چهارنفر سرمايه‌گذاران جديد واگذار گرديده كه مديريت پروژه براساس نظرات مشاورين و نظريه‌هاي اصلاحي اداره نظارت بر درمان و اعتباربخشي وزارت و به منظور رعايت استانداردها اقدام به تغييرات داخلي به وسعت 5000 متر مربع، اصلاح ورودي اورژانس، تغيير نما، تعريض اتاق‌ها و معابر و سالن‌ها و ... نموده است.

شايان ذكر است اگرچه عمليات ساختماني بيروني به علت برودت هواي منطقه در ماه‌هاي اخير با كندي مواجه بوده است، ليكن متوقف نگرديده و علاوه بر انجام اصلاحات ساختماني، زيرساخت‌هاي مربوط به انشعاب آب و برق و گاز و تأسيسات فراهم شده است.

گفتني است مجوز بهره‌برداري بيمارستان در حال حاضر با 75 تخت صادر گرديده ليكن بنا به اظهار مديريت پروژه، عمليات ساختماني فاز اول احداث مشتمل بر 236 تخت بستري جنرال تا ارديبهشت ماه 1394 به اتمام خواهد رسيد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٢ - ١١:١٥ / شماره خبر: ١٠٣١٤٣ / تعداد نمايش: 2889

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج