وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مطلب مندرج در سایت تابناک

وضع خدمات در بيمارستان‌ها

سلام عليكم

            احتراماً پيرو درج مطلب با عنوان وضع خدمات در بيمارستان‌ها خواهشمند است دستور فرماييد جهت روشن شدن افكار عمومي نسبت به درج پاسخ به شرح ذيل اقدام و همكاري لازم صورت گيرد.

 

                                                                        متن پاسخ

طبق پاسخ دفتر نظارت و اعتباربخشي امور درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي نويسنده بدون اشاره به نام بيمارستان و فقط با مشاهده بعضي از كاستي‌ها وضعيت خدمات‌رساني و كيفيت خدمات پزشكي را در بسياري از بيمارستان‌هاي كشور اسفبار اعلام نموده است و اين درحالي مي‌باشد كه با توجه به بعضي از كمبودها در تامين منابع مالي و انساني، بيمارستان‌هاي كشور كليه خدمات تشخيصي و درماني را در كليه سطوح تخصصي و فوق تخصصي و به شكل مطلوب به بيماران ارائه مي‌نمايد.

هرچند بعضي از نواقص و در بعضي از بيمارستان‌ها، قطعاًمورد تاييد وزارت متبوع نمي‌باشد و در صورت گزارش صحيح موضوع به مسئولين ذيربط در بيمارستان‌ها قابل پيگيري و برطرف نمودن مي‌باشد ولي اين نواقص تاثير به خصوصي در امر تشخيص و درمان بيماران نخواهد داشت.

لذا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي تلاش مي‌نمايد منطبق با قوانين جاري كشور و تا در حد توان، وضعيت موجود را در كليه سطوح درماني و نيازمندي‌هاي عرصه سلامت تامين و ارتقاء داده تا بيماران و همراهان ايشان از خدمات سلامتي با حداكثر كيفيت برخوردار و رضايت كامل ايشان تامين گردد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٠ - ٠٨:٤٥ / شماره خبر: ٩٨٨٢٩ / تعداد نمايش: 1465

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج