وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در دیدار وزیر بهداشت و تعدادی از نمایندگان مجلس مطرح شد:

تعامل موثر وزارت بهداشت و مجلس در ارائه خدمت به هموطنان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

به گزارش وبدا، در این دیدار که در دفتر وزیر بهداشت برگزار شد، پیرامون رسیدگی به مسائل و موضوعات بهداشتی و درمانی حوزه های انتخابیه و رفع چالش های پیش رو گفت و گو شد.

در این نشست، وکلای ملت به موضوعات و مسائل بهداشتی و درمانی، بررسی طرح های آموزشی، درمانی و زیرساختی حوزه های انتخابیه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 اقدام جهت تسریع و تسهیل پروژه های در دست اجرا و مشکلات و موانع اداری و قانونی بر سر اجرایی شدن طرح ها از مهمترین محورهای مورد بحث وزیر بهداشت و نمایندگان بود.

در ادامه این دیدار، دکتر نمکی، وزیر بهداشت، ضمن تبیین شرایط حساس کشور در وضعیت تحریم ها و تروریسم اقتصادی غرب، بر تلاش و اتحاد همه نهادها و دستگاههای اجرایی برای گذر عزتمندانه از شرایط پیش رو تاکید کرد و یادآور شد: همدلی مجموعه مجلس، دولت و مردم کلید گذر از ابرچالش هاست.

همچنین در این دیدار وکلای ملت با تقدیر از تلاش و موفقیت های مجموعه وزارت بهداشت به ویژه در برخورد با چالش ها و مسائل گوناگون، همراهی و همدلی مجلس و این وزارتخانه را الگویی مناسب برای سایر بخش های کشور توصیف کردند.

گفتنی است در این نشست، وزیر بهداشت، دستوراتی برای حل معضلات و مسائل مطروحه نمایندگان صادر و حوزه های مربوطه را مسئول پیگیری و ارائه گزارش در اسرع وقت کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - ٠٩:١٠ / شماره خبر: ١٩٧٩٠١ / تعداد نمايش: 298

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج