وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

همزمان با فرا رسیدن ایام تعطیلات عید نوروز؛

وزیر بهداشت از پایگاه اورژانس بین جاده ای وردآورد بازدید کرد/فعالیت 2850 پایگاه اورژانس و 18500 نیروی اورژانس در بخش پیش بیمارستانی در ایام نوروز

 

وزیر بهداشت ظهر امروز و همزمان با فرا رسیدن ایام تعطیلات عید نوروز، از پایگاه جاده ای شماره 516 اورژانس وردآورد بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی ظهر امروز با حضور در این پایگاه در جریان ارائه خدمات به مسافران نوروزی قرار گرفت.

وزیر بهداشت در جریان این بازدید از طریق بیسیم با پایگاه های اورژانس های کشور ارتباط برقرار کرد و برای آنها آرزوی سلامتی و موفقیت در انجام ماموریت های خود در طرح امداد نوروزی کرد.

دکتر هاشمی همچنین در حاشیه این بازدید با اشاره به فعالیت 2850 پایگاه اورژانس جاده ای در کشور، اظهار داشت: حدود 600 کمپ اورژانس به مسافران خدمات درمانی را ارائه می دهند و 18 هزار و 500 نفر در بخش اورژانس پیش بیمارستانی فعالیت دارند.

دکتر هاشمی گفت: در ایام نوروز 30 بالگرد هوایی اورژانس، 60 دستگاه اتوبوس آمبولانس، تعداد زیادی موتورلانس و 570 بیمارستان کشور، آماده ارائه خدمات درمانی به مسافران نوروزی هستند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز، بخش عمده ای از حوزه ها تعطیل هستند اما اورژانس در کنار نیروهایی مانند آتش نشانی، پلیس، هلال احمر و شهرداری ها، به صورت شبانه روز به مردم خدمت می کنند.

دکتر هاشمی ابراز امیدواری کرد که امسال، بیش از گذشته بتوان اسباب آسایش و آرامش خاطر مسافران و مردم را فراهم کرد.

وزیر بهداشت تصریح کرد: رانندگان و سرنشینان می توانند به سلامت خود و کمتر شدن زحمات نیروهای امدادی کمک کنند تا این ایام شیرین، به تلخی تبدیل نشود زیرا حادثه در کمین است.

دکتر هاشمی در پایان با ارائه چند توصیه به رانندگان، گفت: با سرعت مجاز رانندگی کردن، ودر حال خستگی رانندگی نکردن و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، فرصت مغتنم تعطیلات عید نوروز را به سیاهی تبدیل نکنند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - ١٦:٣٩ / شماره خبر: ١٥٩١٢٥ / تعداد نمايش: 4233

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج