• 98/06/03 - 11:22
  • 30
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پذیرش کاروان‌های ورزشی امروز انجام می‌شود؛

آغاز مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت

مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با پذیرش کاروان‌های ورزشی، امروز در تبریز آغاز به کار کرد.

به گزارش وبدا، مرحله دوم چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت از سوم تا دهم شهریور در رشته‌های والیبال، بستکبال، بدمینتون و تنیس روی میز برگزار می‌شود. روز سوم شهریور طبق زمان بندی المپیاد، روز پذیرش تیم‌ها خواهد بود و در ساعت ۲۱:۳۰ این روز قرعه کشی این چهار رشته در دانشکده پزشکی، ورودی غذاخوری امید برگزار خواهد شد.

 دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و شهید بهشتی با ۳۴ نفر شرکت کننده و دانشگاه علوم پزشکی شوشتر با یک نفر کمترین تعداد شرکت کننده را در بین دانشگاه ها در مرحله دوم المپیاد به خود اختصاص داده اند.

بازی های رشته بدمینتون از چهارم شهریور  در سالن کوثر مجتمع خوابگاهی کوثر آغاز و تا روز هفتم شهریور ادامه خواهد داشت. بازی های تنیس روی میز هم از چهارم تا هفتم شهریور در سالن نیک مهر مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد. طبق گفته مسئولان ستاد اجرایی المپیاد، مراسم اختتامیه این رشته‌ها ساعت ۲۰ هفتم شهریور در سالن ۲۹ بهمن خواهد بود.

بازی های رشته والیبال از چهارم شهریور آغاز و تا نهم شهریور ادامه خواهد داشت. بازی‌های این رشته در زمین های شماره یک و دو سالن استاد شهریار برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه و اهدای کاپ قهرمانی هم بعد از اتمام مسابقه فینال در سالن استاد شهریار خواهد بود.

بازی های رشته بستکبال هم از چهارم تا نهم شهریور در سالن تختی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه هم در سالن ۲۹ بهمن بعد از انجام بازی فینال خواهد بود./224/205

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 194400
کلمات کلیدی