• 98/04/21 - 12:55
  • 13
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
رییس هیات مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری اعلام کرد:

آغاز پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری از صبح امروز

 
رییس هیات مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری با اشاره به وجود 16 صندوق ثابت رای گیری در  پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری در شهر تهران، گفت: 12 صندوق سیار نیز در شهر تهران وجود دارد و همچنین 16 صندوق ثابت و 12 صندوق سیار برای بیمارستان های تحت پوشش 3 دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران پیش بینی شده است.
 
به گزارش وبدا، دکتر محمد حسین حیدری ضمن بیان این خبر، افزود: همچنین در شهرستانها نیز، صندوق های سیار و ثابت جهت رای گیری پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری وجود دارد. به عنوان مثال در شهرستان شهریار یک صندوق ثابت در بیمارستان امام سجاد شهرستان شهریار و 2 صندوق سیار و  در شهرستان ورامین 4 صندوق ثابت و 2 صندوق سیار رای گیری پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری وجود دارد. 
 
 وی افزود: در شهرستان اسلامشهر نیز یک صندوق ثابت و یک صندوق سیار برای رای گیری این انتخابات موجود است.
 
 دکتر حیدری تاکید کرد: وجود صندوق های سیار در کنار صندوق های ثابت، به منظور پوشش دهی کامل رای گیری در انتخابات است.
 
رییس هیات مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری با اشاره به شروع رای گیری پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری از 8 صبح امروز 21 تیرماه، گفت: این رای گیری تا ساعت 18 امروز ادامه خواهد داشت و در صورت نیاز و صلاحدید اعضای هیات نظارت بر پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری ، مدت زمان انتخابات تمدید می شود.
 
وی با تاکید بر این که در مسجد سلیمان هم علی رغم بروز زلزله  اخیر در این شهرستان، انتخابات نظام پرستاری در حال برگزاری است، گفت:  امروز به صورت رندوم و اتفاقی چند بیمارستان زیر مجموعه سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی را برای بازدید از روند انتخابات نظام پرستاری انتخاب کرده ایم.
 
دکتر حیدری با اشاره به حضور روسای هیات نظارت بر پنجمین دوره انتخابات در استان های مختلف کشور ، گفت: امید است با همکاری پرستاران، انتخابات به خوبی برگزار شود تا آنچه که پرستاران انتظار دارند، محقق شود. 
 
به گفته وی، نتایج انتخابات تا  فردا اعلام خواهد شد.
 
وی در پایان با اشاره به بازدید خود از روند انتخابات نظام پرستاری در بیمارستان شریعتی و ادامه بازدید ها از روند انتخابات از سایر بیمارستان های شهر تهران، گفت: دکتر حریرچی معاون کل وزیر بهداشت به عنوان نماینده وزیر بهداشت و نیز اعضای هیات اجرایی از حوزه های دادستانی، وزارت کشور و سازمان نظام پزشکی ناظر بر روند این انتخابات هستند ./203
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 192844
کلمات کلیدی