• 99/04/09 - 14:10
  • 294
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آمار شرکت کنندگان در نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی وزارت بهداشت در یک نگاه

با پایان یافتن نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی، آمار شرکت کنندگان در این جشنواره مشخص و اعلام شد. در مجموع مسابقات این دوره از جشنواره در بخش دختران و پسران در چهار رشته ورزشی، ۳۰۵دانشجو در این رویداد ورزشی مشارکت کردند.

به گزارش وبدا، نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی سرانجام پایان یافت و مسابقات در چهار رشته ورزشی در دو بخش پسران و دختران برگزار و نتایج نفرات و تیم‌های برگزیده مشخص شد. در این دوره از مسابقات ۳۰۵دانشجوی دختر و پسر مشارکت خوبی در این جشنواره داشتند. این مسابقات در چهار رشته روبیک، دارت، طناب زنی و آمادگی جسمانی برگزار شد.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۲۳ شرکت کننده در بخش دختران و پسران بیشترین مشارکت را در این رویداد ورزشی داشت. همچنین دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ۱۴ شرکت کننده و دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و همدان با ۱۳ شرکت کننده، بیشترین آمار شرکت کنندگان را از آن خود کردند.

در مجموع ۳۰۵ شرکت کننده در این جشنواره مشارکت کردند اما از این تعداد فقط ۲۹۷ نفر موفق به حضور در مسابقات شدند و فیلم ارسالی ۸ نفر از دانشجویان شرکت کننده در جشنواره به دلیل مطابق نبودن با شرایط آیین نامه از جمله مشخص نبودن چهره ورزشکار و تاریک بودن فیلم یا ناقص بودن حرکات ورزشی ورزشکاران، داوری نشد.

در بخش دختران در جشنواره ۴۹ نفر در رشته آمادگی جسمانی، ۴۹ نفر در رشته دارت، ۵۳ نفر در رشته طناب زنی و ۲۷ نفر در رشته روبیک حضور داشتند و همچنین در بخش پسران در این جشنواره ۳۰ نفر در رشته آمادگی جسمانی، ۴۵ نفر در رشته دارت، ۱۶ نفر در رشته طناب زنی و ۲۸ نفر در رشته روبیک حضور داشتند.

برای دریافت جدول شرکت کنندگان در این جشنواره اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 210077

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *