• 98/06/14 - 15:32
  • 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان:

از اول مهر ماه، مبنای پرداخت برنامه مصدومین ترافیکی، اطلاعات سامانه سپاس خواهد بود

   
 
دکتر رضایی رییس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان با اشاره به ریز هزینه کرد برنامه های طرح تحول نظام سلامت به تفکیک برنامه گفت:  کلیه هزینه های برنامه های طرح تحول نظام سلامت تا پایان خرداد ماه تسویه و علی الحساب بابت ماه های تیر و مرداد به دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت شد.
 
به گزارش وبدا، دکتر رضا رضایی ضمن بیان این مطلب افزود: دانشگاه های علوم‌ پزشکی موظفند براساس محل اعتبارات تعیین شده نسبت به هزینه کرد این موارد اقدام و عملکردهای خود در هر برنامه را اصلاح نمایند. تا پروژه های نیمه تمام هر چه سریعتر تکمیل شوند.
 
دکتر رضایی گفت: همچنین هزینه برنامه بیماران خاص، بیماران مبتلا به سرطان و بیماران نیازمند پیوند در راستای برنامه حفاظت و حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج ذیل برنامه طرح تحول  سلامت تا پایان سه ماهه اول سال به دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت شده است.
 
رییس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان در خصوص هزینه های مصدومین سوانح و حوادث ترافیکی گفت:  تسویه سال 1397 و علی الحساب سه ماهه اول سال  1398پرداخت شده است اما از اول مهر ماه مبنای پرداخت برنامه مصدومین ترافیکی، اطلاعات سامانه سپاس خواهد بود.
 
وی در پایان تاکید کرد: با توجه به محدودیت منابع، تجهیزات پزشکی براساس اولویت مراکز توزیع خواهد شد و مراکز محروم تر و نیازمند تر در راس توزیع خواهند بود.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 194823
کلمات کلیدی