• 98/08/26 - 10:08
  • 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید رییس جشنواره بین‌المللی سیمرغ از نمایشگاه هنرهای تجسمی این جشنواره

دکتر سیماسادات لاری، رییس جشنواره بین‌المللی سیمرغ و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از نمایشگاه هنرهای تجسمی در نخستین روز از برگزاری این رویداد فرهنگی بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر حسن زایری‌لطف مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی و امیر لله‌گانی دبیر جشنواره بین‌المللی سیمرغ در این بازدید دکتر لاری را همراهی کردند.

افتتاحیه نمایشگاه هنرهای تجسمی دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ همزمان با روز نخست این رویداد فرهنگی هنری با حضور دانشجویان سراسر کشور در پردیس تئاتر تهران برگزار شد.
 این جشنواره روزگذشته (شنبه)  با برگزاری افتتاحیه نمایشگاه هنرهای تجسمی با حضور دانشجویان، صاحبان آثار و همچنین مهمانان مختلف از سراسر کشور آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه که در مجموعه پردیس تئاتر تهران برپا شده است آثار مختلفی در رشته های خوشنویسی، طراحی، کاریکاتور، عکاسی و پی‌نما شرکت کرده‌اند.
در گشایش این نمایشگاه‌ها برخی از صاحبان آثار که در نمایشگاه حضور داشتند درباره خلق اثر هنری خود به بازدیدکنندگان توضیحاتی را ارائه دادند.
نمایشگاه هنرهای تجسمی دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ تا ۲۹ آبان در پردیس تئاتر تهران میزبان عموم علاقه‌مندان است.
جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» با شعار "سالم زیستن، هنر است" در پنج بخش «هنرهای تجسمی به دبیری مرتضی دیباج»، «ادبی به دبیری عبدالجبار کاکایی»، «موسیقی به دبیری بابک زرین»، «فیلم به دبیری محمدمهدی عسگرپور» و « تئاتر به دبیری حسین پارسایی» فعالیت می‌کند./224/205

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197048
کلمات کلیدی