• 99/07/07 - 18:04
  • 826
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه/ پرداخت سه ماه کارانه کادر درمان از فردا

وزیر بهداشت به صورت سر زده و بدون حضور هیچ کدام از مسئولان دانشگاهی، محلی و استانی از بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه بازدید و با پرسنل این بیمارستان گفتگو کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه بازدید از این مرکز درمانی اظهار داشت: هدف از این بازدید، تشکر از زحمات شبانه روزی و بی دریغ کادر بهداشتی و درمانی از خانه های بهداشت تا بیمارستان های تخصصی کشور است که در این ایام سخت و سهمگین مبارزه با کرونا، تلاش وافری داشته اند.
 
وی افزود: به شدت مدیون زحمات نیروهای بهداشتی و درمانی هستیم. مدت ها بود که پرداخت کارانه آنها با تاخیر انجام می شد و خوشبختانه با پیگیری های مستمر و دستور رییس جمهور توانستیم در این هفته منابعی را جذب کنیم و از فردا سه ماه از کارانه پرستاران و پزشکانی که در بیمارستان ها فعالیت دارند و موارد دیگری از جمله معوقات پزشکان خانواده پرداخت می شود.
 
وزیر بهداشت در خصوص مشکلات بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه گفت: از الان دستور پیگیری مشکلات این بیمارستان را می دهم . پزشک جراح بیمارستان درخواست تهیه و نصب سی تی اسکن برای تسریع در تشخیص را داشت که پیگیری خواهیم کرد و دستور می دهم که فردا گروهی برای بررسی مشکلات اکسیژن ساز به این بیمارستان بیایند تا نواقص برطرف شود./۲۰۶
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 215392

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *