• 98/09/05 - 11:47
  • 118
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست اداره کل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت عنوان کرد:

بررسی راهکار های جذب مشارکت خیرین در حوزه سلامتسرپرست اداره کل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت از بررسی راهکارهای جذب مشارکت خیرین در حوزه سلامت و تبادل تجربیات سازمان های مردم نهاد در خصوص سیل و زلزله خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر مصطفی جمالی در حاشیه نشست ملی توانمند سازی مدیران و کارشناسان سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه و دانشکده های علوم پزشکی کشور که در ستاد وزارت بهداشت درحال برگزاری است، با بیان این مطلب گفت: این کارگاه  برای کارشناسان امور خیرین و سازمان های مردم نهاد دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می شود.

سرپرست اداره کل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت در ادامه هدف از برگزاری این نشست را ارائه نقطه نظرات کارشناسان در حوزه کاری و طرح مشکلات و چالش های آنان عنوان کرد.

وی با بیان این که در این نشست گزارشی از تغییر و تحولات ساختاری سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت ارائه شد، افزود: در راستای رفع این مشکلات نهایت تلاش خود را می کنیم.

دکتر جمالی در ادامه گفت: در این نشست مباحث آموزشی درخصوص نحوه جذب خیرین و توسعه سازمان های مردم نهاد مطرح و همچنین تجاربی درخصوص حضور و نقش سازمان های مردم نهاد درسیل و زلزله ارائه شد که خوشبختانه تجارب بسیار مفید و مثمر ثمری می باشد.

سرپرست اداره کل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت همچنین از برگزاری روز دوم این کارگاه آموزشی که فردا در وزارت بهداشت برگزار می شود خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این کارگاه چگونگی مشارکت سازمان های مردم نهاد و خیریه و حوزه مشارکت دانشگاه ها دربروز بحران ها است.

دکتر جمالی در پایان با اشاره به این که تجارب کسب شده دراین خصوص در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و به یک همفکری در این خصوص خواهیم رسید، افزود: در این کارگاه، دو نفراز کارشناسانی که در حوزه بحران فعال بوده اند، آموزش هایی را به شرکت کنندگان ارائه می کنند./205

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197320
کلمات کلیدی