• 98/08/01 - 08:08
  • 45
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور وزارت خانه های بهداشت، علوم تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش صورت گرفت؛

برگزاری نشست تخصصی مدیران کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در راستای افزایش تعاملات و هم افزایی

نشست تخصصی مدیران کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش در راستای افزایش تعاملات و هم افزایی برگزار شد.

به گزارش وبدا، در ادامه اولین نشست کمیته فرهنگی اجتماعی بازرسی ویژه ریاست جمهوری که در مرداد ماه سالجاری برگزار شد، با پیشنهاد دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت به منظور همکاری های بین سازمانی و همفکری و تشریک مساعی برای حل چالش ها و مشکلات پیش رو و استفاده از تجربیات مفید، جلسه ای با حضور مدیران کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دکتر حیدری مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت برگزار شد،  مباحثی در خصوص لزوم همگرایی آیین نامه ها و شاخص های عمومی بازرسی و همچنین آموزش بازرسان و چارت تشکیلاتی دفاتر ، چالش های پیش رو و تجربیات ارزنده و سایر موارد مطرح و تصمیمات لازم صادر شد.

براساس این گزارش، مقرر شد به منظور پیگیری مصوبات از طریق دفتر بازرس ویژه ریاست جمهوری و وزرای مرتبط  اقدام لازم صورت گیرد./205

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 196327
کلمات کلیدی