• 98/01/05 - 16:23
  • 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در پی شدت گرفتن بارش ها در استان فارس انجام شد؛

تشکیل نشست واکنش سریع در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور رییس دانشگاه

 

در پی شدت گرفتن بارش ها در استان فارس، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور مسوولان دانشگاه، نشست واکنش سریع تشکیل داد.

به گزارش وبدا، رییس دانشگاه علوم‌ پزشکی شیراز در این نشست با بررسی وضعیت آماده باش مراکز ارائه خدمات سلامت در استان با حضور مسوولان دانشگاه، راهکارهای ارتقای آمادگی در برابر هرگونه آب گرفتگی و پذیرش مصدومان احتمالی مورد تاکید قرار گرفت.

دکتر «علی بهادر» با اشاره به اهمیت توسعه تعامل بین بخشی در موارد اینچنینی، به ویژه با استانداری فارس، از مسوولان واحدهای مختلف دانشگاه خواست تا شبکه اطلاع رسانی در مجموعه دانشگاه برای آگاهی از شرایط تمامی واحدها تقویت شود.

بررسی احتمال آب گرفتگی بیمارستان ها و مراکز مختلف ارائه خدمت، بررسی ظرفیت پذیرش مصدومان احتمالی در بیمارستان ها، ارزیابی امکان جابه جایی تخت های بیمارستانی، به خصوص تخت های ویژه و همفکری در زمینه افزایش امنیت بیمارستان ها در برابر نفوذ سیلاب، از جمله اولویت های این نشست واکنش سریع بود.

پیش بینی مکان برای جابه جایی احتمالی تخت های بیمارستانی، تامین تجهیزات کافی برای ارائه خدمت، همچنین حضور و آماده باش نیروهای تاسیسات و دفاتر فنی مراکز زیر مجموعه دانشگاه، از دیگر موارد مورد تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی و اعضای این نشست بود.

دکتر «بهادر» رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه این نشست به همراه معاونان و مسوولان دانشگاه و با هدف بررسی شرایط مراکز درمانی، از بیمارستان نمازی بازدید کرد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 188391
کلمات کلیدی