• 98/07/10 - 11:58
  • 54
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران:

تولید مقالات علمی فراوان دانشگاه های علوم پزشکی، قابل افتخار استمعاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: وظیفه خودم می دانم که از جامعه بزرگوار پزشکی قدردانی کنم چون خدمات زیادی به مردم ارائه می دهند و از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون، فوق العاده کار کرده اند.

به گزارش وبدا، دکتر علی اکبر صالحی به عنوان عضو هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی ایران در نشست اعضای هیات امنای کلان منطقه ده آمایشی کشور با وزیر بهداشت اظهار داشت:  علم، سلطان و مظهر قدرت است و بخشی از علم مربوط به حوزه سلامت است. اگر کشوری بخواهد پیشرفت کند باید دو نعمت امنیت و سلامت آن جامعه تامین شود و باید امنیت و سلامت، اولویت کشور باشند.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به وضعیت دوران پیش از انقلاب در حوزه سلامت، گفت: خاطرم هست که پزشکان خارجی از بنگلادش و پاکستان در اوایل انقلاب در نقاط مختلف کشور حضور داشتند اما امروز وضعیت ما قابل مقایسه با آن دوران نیست و جای شکرگزاری دارد که قدم های بزرگی در تامین نیروی انسانی مورد نیاز حوزه سلامت برداشته ایم و بی نیاز از خارج از کشور هستیم.

دکتر صالحی افزود: جامعه پزشکی ایران بسیار فرهیخته، کارآمد و کاردان است. بنده چندین بار با تلاش و خدمات آنها از بیماری بهبودی یافته ام و اخیرا هم یکی از معاونین سازمان انرژی اتمی که دچار سکته شده بود با تلاش پزشکان به زندگی برگشت که قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: تولید مقالات علمی فراوان دانشگاه های علوم پزشکی، قابل افتخار است و باید خیرین را به سمت حوزه های تحقیقات، آموزشی و خوابگاهی سوق دهیم تا این زیرساخت ها به میزان مورد نیاز، توسعه پیدا کنند./206

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 195575
کلمات کلیدی