• 99/04/25 - 11:36
  • 910
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با حکم وزیر بهداشت؛

ریيس مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب شد/ قدردانی از دکتر اکبر فتوحی

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علی اکبری ساری را به عنوان ریيس مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.


به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر علی اکبری ساری
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي، درماني تهران

نظر به سوابق، تجربیات علمی و اجرایی ارزنده جناب عالی ، به استناد ماده 6 اساسنامه مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران و پیشنهاد شماره 1229/11/99 مورخ 8/4/1399  رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي، درماني تهران به مدت دو سال به عنوان ریيس مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید تا با رعایت ضوابط و مقررات قانونی زیر نظر مستقیم اینجانب انجام وظیفه نمائید.
امید است در دست یابی به اهداف پیش بینی شده در ماده 3 اساسنامه مؤسسه، با بهره گیری از توان بالقوه ای که در مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کشور و مؤسسات تحقیقاتی و سازمان های مرتبط وجود دارد، فعالیت مؤسسه را به عنوان پشتوانه علمی و تحقیقاتی برای توسعه و تعالی سلامت در افق 20 ساله کشور، اهداف برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و نقشه جامع علمی کشور تداوم بخشیده و ارتقاء دهید.
انتظار مي رود مؤسسه با تقويت ساختار و توان علمي خود و همكاري با مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و دانشگاه ها، دانشكده هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني كشور اقدامات عملي و عيني در زمينه استقرار برنامه ديده باني سلامت كشور، تقویت همکاری های علمی داخلی و  بین المللی، همکاری در ایجاد بانک های اطلاعاتی مورد نیاز و بسترسازي تحقيقات كاربردي در راستاي نيازهاي نظام سلامت انجام داده و جنابعالی بطور مستمر نتایج آن را به اینجانب گزارش نمائید.
اميد است با اتكال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

همچنین دکتر نمکی در نامه ای از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته دکتر اکبر فتوحی در مدت تصدی مسئولیت ریاست مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.
متن این نامه به شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر اکبر فتوحی
    خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.
 از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم  شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 210747

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *