• 98/01/28 - 16:02
  • 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در پی باز نشر و اقبال گسترده افکارعمومی به کلیپ امدادطلبی کودکی خردسال ازسامانه پاسخگویی فوریت های پزشکی استان اصفهان؛

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از پرسنل اورژانس و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قدردانی کرد

 

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در پی باز نشر و اقبال گسترده افکارعمومی به کلیپ امدادطلبی کودکی خردسال ازسامانه پاسخگویی فوریت های پزشکی استان اصفهان، در نامه ای از پرسنل اورژانس و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قدردانی کرد.

 

به گزارش وبدا، دکتر کیانوش جهانپور، در این نامه، ضمن قدردانی از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و روابط عمومی اورژانس اصفهان برای دقت نظر و حسن انجام وظیفه، روایت این اقدام ارزنده را زمینه ساز ارتقای آگاهی عمومی و حمایت طلبی در مسیر توسعه خدمات سلامت قلمداد کرد.

 

 

متن کامل این نامه به شرح زیر است؛

 

جناب آقای مهدی عسگری

کارشناس مسئول حوزه رسانه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

جناب آقای عباس عابدی  

مسئول محترم روابط عمومی اورژانس اصفهان

جناب آقای سعید ظفری    

کارشناس اتاق فرمان اورژانس اصفهان

 

ظرف هفته گذشته شاهد بازنشر و اقبال گسترده افکارعمومی به کلیپ امدادطلبی کودکی خردسال ازسامانه پاسخگویی فوریت های پزشکی استان اصفهان بودیم که با دقت، هدفمندی، ظرافت و نکته سنجی شما تهیه و منتشر شده بود. این امربه نوبه خود نشانگر تاثیر بسزای آموزش همگانی به عنوان رکن رکین سلامت و اهمیت اطلاع رسانی و معرفی امکانات، ظرفیت های خدمت رسانی و قابلیت های موجود در حوزه سلامت و بیانگر اهمیت و جایگاه تلاش های بی گسست همکاران ما در نظام سلامت بود.

 

لذا بدینوسیله به پاس اقدام به هنگام شما در روایت این اقدام ارزنده که زمینه ساز ارتقای آگاهی عمومی، حمایت طلبی در مسیر توسعه خدمات سلامت و تقدیراز تلاش کلیه همکاران نظام سلامت است، تقدیر و تشکر به عمل آورده؛ امید است در سایه الطاف حضرت حق، موید و منصور باشید.

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 189127
کلمات کلیدی