• 99/01/18 - 11:18
  • 1360
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مشاور وزیر بهداشت در امور خیرین منصوب شد

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر شاهین محمد صادقی را به عنوان مشاور خود در امور خیرین منصوب کرد.

دکتر نمکی

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر شاهین محمد صادقی

 

  با توجه به سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان مشاور اینجانب در امور خیرین منصوب می شوید.

       امید است با لطف الهی و بهره گیری از مشارکت و استفاده از کلیه ظرفیتهای خیرین، سازمانهای مردم نهاد و انجمن های مردمی در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

محورهای زیر به عنوان اهم انتظارات از همکاری با جنابعالی مورد انتظار است :

1.            ساماندهی مشارکتهای مردمی در حوزه سلامت و استفاده از ظرفیت های خیرین و موسسات خیریه و سازمانهای مردم نهاد، بویژه مجمع خیرین سلامت و همچنین شرکتها و بنگاههای اقتصادی در راستای مسئولیت اجتماعی مبارزه با کرونا در کلیه عرصه های بهداشتی، درمانی بخصوص مراکز بیمارستانی.

2.            برنامه ریزی به منظور جلب مشارکت ایرانیان خارج از کشور و بالابردن سطح فعالیت های بین المللی سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه.

3.            استفاده از ظرفیت سمن های فعال در حوزه بین الملل و همچنین خیرین حقیقی به صورت انفرادی در داخل و خارج از کشور و استفاده از تجارب آنان در ایجاد هماهنگی و همکاری بین بخشی به منظور هدایت صحیح کمکهای مردمی.

بدیهی است کلیه معاونین و مدیران این وزارت در برآورد اهداف خیرخواهانه مساعدت لازم خواهند نمود.

ضروریست کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی با نظارت هیات سه نفره متشکل از جنابعالی، معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل محترم دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در راستای اهداف مقدس خیرین عزیز هزینه و گزارش آن به اینجانب ارائه گردد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 205831

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *