• 99/06/27 - 13:06
  • 476
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه‌های دانشجویی و اماکن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید کرد

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اتفاق هیأت همراه از دو خوابگاه دانشجویی پسرانه اندیشه و دخترانه امام علی (ع) و فضاهای ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید کرد.

 
به گزارش وبدا، دکتر سیما سادات لاری، از بخش‌های مختلف خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه  دانشگاه از جمله اتاق های مطالعه، آشپزخانه های هر دو خوابگاه و نیز اتاق ایزوله خوابگاه اندیشه بازدید و مشکلات خوابگاه ها را از نزدیک بررسی کرد.
 
لاری در ادامه نیز از اماکن و فضاهای ورزشی نظیر سالن چندمنظوره جدیدالاحداث، زمین چمن، استخر سرپوشیده دانشگاه بازدید کرد.
 
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در پایان این بازدید، بر احداث و تجهیز سالن بدنسازی برای دانشجویان تاکید و اظهار داشت: تجهیزات فرسوده مانند کف پوش سالن نیاز به تعویض و تعمیرات دارد.
 
وی تجهیز سالن ورزشی در راستای ارتقای سلامت دانشجویان را امری مهم و دارای اولویت دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا تجهیزات لازم برای سالن ورزشی فراهم کنیم.
 
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در ادامه این بازدید، ضمن ابراز خرسندی از  معاون وزیر به این دانشگاه، بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ حدود ۳۱۰۰ دانشجو دارد. 
 
دکتر حمید رضا گیلاسی افزود: حضور مسئولانی چون دکتر لاری در دانشگاه  می‌تواند برای دانشجویان و مجموعه سیستم دانشگاه تاثیر مثبت بسیاری داشته باشد.
دکتر سید علیرضا طلائی مدیر دانشجویی دانشگاه نیز در خصوص گنجایش خوابگاه پسرانه اندیشه اظهار داشت: این خوابگاه در مساحت ۹۸۳ متر مربع با ظرفیت ۲۰۰ دانشجو در محل پردیس دانشگاه قرار دارد.
دکتر طلائی، در مورد ظرفیت خوابگاه دخترانه امام علی (ع) با مساحت ۸۲۳۷ متر مربع گفت: در این خوابگاه ۳۹۱ دانشجوی دختر اسکان داده شده است.
وی ادامه داد: این دانشگاه دارای پنج خوابگاه ملکی و یک خوابگاه مشارکتی است که از این تعداد سه خوابگاه متعلق به دانشجویان دختر، سه خوابگاه متعلق به دانشجویان پسر است.
دکتر طلائی، کمبود فضای فیزیکی برای اسکان دانشجویان مجرد و به خصوص متاهل را یکی از مشکلات این دانشگاه دانست و گفت: در این خصوص نیاز به مشارکت و تعامل خیرین گرامی داریم.
عباسعلی مرشدی سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه نیز در این بازدید، مشکلات و نیازهای دانشگاه در خصوص فضاها و تجهیزات ورزشی را بیان کرد و گفت: با توجه به اینکه سالن تربیت بدنی موجود دانشگاه مولفه‌های سالن چندمنظوره را ندارد، سالن چندمنظوره جدید در دست احداث است.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 214761
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *