• 98/04/20 - 10:47
  • 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

وزیر بهداشت از بیمارستان شهید بهشتی نوشهر بازدید کرد

 
وزیر بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی نوشهر شامل ساختمان جدید در حال احداث اورژانس، ایزوله، رادیولوژی و اورژانس بازدید و ضمن گفتگو با کادر پزشکی و پرستاری، از بیماران این بیمارستان نیز عیادت کرد.
 
به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه بازدید از این بیمارستان گفت: چندین پروژه عمرانی در بیمارستان شهید بهشتی نوشهر از قبل آغاز شده که برای تکمیل آنها نیاز به کمک و مساعدت است به عنوان نمونه، پروژه در حال ساخت اورژانس جدید برای تکمیل، نیازمند منابع و بخش ایزوله برای راه اندازی، نیازمند تجهیزات است که در اسرع وقت کمک می کنیم تا امسال به بهره برداری برسد.
 
وزیر بهداشت یکی از مشکلات این بیمارستان را بخش دیالیز عنوان کرد و گفت: مردم از نظر خدمات دیالیز دچار مشکل هستند چون شیفت های دیالیز به دلیل مشکلات فیزیکی و منابع، کمتر از نیاز مردم است البته برای حل مشکلات بیماران کلیوی کشور دو مسیر را در پیش گرفته ایم یکی اینکه روند بیماری زایی و فشارخون به عنوان یکی از عوامل بیماری های غیرواگیر را کند کنیم و راه دیگری که کوتاه مدت است، بهبود و گسترش فضای فیزیکی و افزایش دستگاه ها و ماشین های دیالیز است.
 
وی با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در کشور و اثرات آن در کاهش تعداد بیماران دیالیزی، گفت: خوشبختانه همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این طرح عملکرد بسیار خوبی داشتند و جزو سه دانشگاه برتر کشور بودند.
 
گفتنی است، پروژه ساختمان جدید اورژانس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در دو طبقه با کاربری اورژانس و همچنین سی سی یو در حال ساخت است./۲۰۶
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 192831
کلمات کلیدی