• 99/11/05 - 09:36
  • 353
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت؛

وبینار کلان منطقه 4 کشوری درخصوص "مدیریت کووید 19"، برگزار شد

وبینار کلان منطقه 4 کشوری درخصوص "مدیریت کووید 19"، با حضور دکتر محمد حسین حیدری، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت‌ برگزار شد.

 به گزارش وبدا، این وبینار  با محوریت ارزیابی عملکرد دانشگاهها و دانشکده های زیرمجموعه در مراکز منتخب بهداشتی، رعایت پروتکل ها، سامانه 190، کمبود دارویی و تجهیزات پزشکی، مراکز جامع سلامت، اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی با تاکید بر برنامه های محله محور، خانواده محور و آزمایش Rapid Test  و همچنین وضعیت فرودگاه ها و پیگیری مجوزهای استخدامی برگزار شد.


در این وبینار که  با حضور مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و کارشناسان این دفتر و روسای ادارات بازرسی دانشگاه ها و دانشکده های علوم‌پزشکی اهواز، لرستان، آبادان، دزفول، بهبهان و رییس دانشکده  علوم پزشکی شوشتر برگزار شد،  دکتر حیدری ضمن قدردانی از تلاش ها و همکاری های حوزه بازرسی کلان منطقه 4 و مروری بر عناوین کلی جلسه، ضمن ارائه پیشنهاد راهکارهایی در اجرا و ارزیابی برنامه ها، بر تقویت تعامل بین بخشی و درون بخشی در راستای مدیریت پاندمی کووید 19، تاکید کرد.

در ادامه این وبینار دانشگاه های شرکت کننده ضمن ارائه گزارش کیفی و کمی حوزه مربوطه و طرح برخی چالش های پیش رو در اجرا و ارزیابی موارد درخواستی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 همچنین معاون و کارشناسان دفتر بازرسی نیز با توجه به موارد مطروحه و ارتباط موضوعی، نظرات و راهنمایی های لازم را ارائه کردند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 222136
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *