• 98/09/02 - 09:45
  • 12
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام :

اجرای آموزشهای 6 ساعته هنگام ازدواج با رویکرد همکاری مشترک بین دستگاهی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت : آموزشهای 6 ساعته هنگام ازدواج با رویکرد همکاری مشترک بین دستگاهی از هفته آینده در شهرستان تربت جام اجرا می شود.

 

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام :
اجرای آموزشهای 6 ساعته هنگام ازدواج  با رویکرد  همکاری مشترک بین دستگاهی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

 معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت : آموزشهای 6 ساعته هنگام ازدواج  با رویکرد  همکاری مشترک بین دستگاهی از هفته آینده در شهرستان  تربت جام  اجرا می شود.

 به گزارش خبرنگار وبدا جام ،مهندس محمد رحیمیان افزود : این جلسه برای توجیح  مربیان دادگستری ، سازمان تبلیغات اسلامی ، بهزیستی و مربیان مرکز مشاوره ازدواج دانشکده  با برنامه آموزشهای هنگام ازدواج  ، تهیه  و تنظیم  برنامه زمانبندی کلاسهای مشاوره ، توزیع منبع آموزشی بین مربیان و توزیع پک آموزشی برگزار شد.

 وی تصریح کرد :با اجرای این طرح از هفته آینده زوجین با دریافت معرفی نامه از محضر ازدواج به مرکز بهداشت  شماره یک شهری  واقع در اقبال لاهوری مراجعه و به مدت  2 روز آزمایشات لازم را انجام  و آموزشهای مرتبط را فرا می گیرند.

معلون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام بیان کرد :این آموزشها  شامل مباحث  بهداشت و سلامت ، روانشناسی زوجین ، اخلاق و احکام ، حقوق زوجین جمعا به مدت 6 ساعت می باشد .

 مهندس رحیمیان افزود : تاکنون آموزشهای هنگام ازدواج به صورت 2 ساعته در مراکز مشاوره ازدواج انجام می شده که از هفته آینده به صورت 2 روزه انجام خواهد شد روز اول آزمایشات ازدواج و مشاوره ژنتیک انجام خواهد شد و در روز دوم از ساعت 8 صبح تا 2 ظهر آموزشهای فوق انجام خواهد شد. 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,اخبار دانشگا ه ها
  • کد خبر : 197194
کلمات کلیدی