• 98/07/25 - 07:38
  • 30
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشکده علوم پزشکی تربت جام

اخلال در نوبت دهی اینترنتی درمانگاه رسول اکرم(ص)"تربت جام

اخلال در نوبت دهی اینترنتی درمانگاه رسول اکرم(ص)"تربت جام معاون درمان دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: از همشهریان گرامی بابت اخلال و نقص در سیستم نوبت دهی اینترنتی درمانگاه نبی اکرم ص عذر خواهی می کنم.

اخلال در نوبت دهی اینترنتی درمانگاه رسول اکرم(ص)"تربت جام

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: از همشهریان گرامی بابت اخلال و نقص در سیستم نوبت دهی اینترنتی درمانگاه نبی اکرم ص عذر خواهی می کنم.

به گزارش خبرنگار وبدا جام ،دکتر هومن محمدزاده افزود:امروز شاهد ازدحام تعداد زیادی از مراجعین با شماره های مشترک در درمانگاه نبی اکرم ص بودیم که سرویس دهی و خدمات رسانی را دچار اختلال کرده بود .

وی تصریح کرد :با پیگیری و بررسی انجام شده مشخص شد شرکتی که سامانه نوبت دهی را پشتیبانی می کند دچار اختلال شده و بعد از انجام نوبت گیری نوبت از مجموعه حذف نشده و مجددا نوبت گیری انجام گرفته و تکرار نوبت ها باعث مشکلات زیادی شده بود.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت : روز گذشته هرشخصی که از طریق گوشی یا کافی نت یک شماره برای متخصص دریافت ‌کرده به جای آنکه آن شماره پر بشود ونوبت به شماره بعدی منتقل شود دوباره روی شماره قبلی به صورت مکرر نوبت دهی انجام شده است  به طور مثال  در برخی تخصص ها مثل زنان و گوش و حلق و بینی حتی تا ۱۰ بیمار برای شماره یک نوبت دهی شده باشد که طبیعتا" منجر به مراجعه مضاعف و بیشتر از سقف روزانه نوبت دهی همشهریان و نابسامانی در خدمت رسانی گردید.
با توجه به محدودیت تعداد ویزیت روزانه درمانگاه ؛ این تکرار نوبت دهی ها باعث شده که تعداد نوبتی که ارائه شده از سقف تعداد نوبتی که به صورت روزانه ارائه میشده خیلی بیشتر باشد و به تعداد بیشتری از مراجعین و همشهریان گرامی پیامک ارسال شده بود که برای شما نوبت دهی انجام شده ودر ساعت معین به درمانگاه مراجعه کنند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,اخبار دانشگا ه ها
  • کد خبر : 196184
کلمات کلیدی