• 98/08/26 - 13:01
  • 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش عبدالعلی زاده روابط عمومی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی

ارومیه/کشف و امحاء 40 تن کنسانتره پرتقال قاچاق و غیر مجاز در ارومیه

دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در این خصوص و با اشاره به بازدیدهای مستمر و سرزده کارشناسان این معاونت گفت:

دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در این خصوص و با اشاره به بازدیدهای مستمر و سرزده کارشناسان این معاونت گفت: بیش از 40 تن کنسانتره پرتقال قاچاق و غیر مجاز به ارزش ریالی پنج میلیارد ریال در مهر ماه سال جاری کشف و ضبط شد.

این محموله کشف شده به صورت قاچاق وارد کشور شده بود که پس از انجام آزمایشات تخصصی، صدور نتایج غیر قابل مصرف بودن محموله مذکور، بنابر اعلام قانون مبارزه  با کالا و ارز با حضور نماینده دادستانی و نیروی انتظامی و مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی امحا گردید.

وی اظهار کرد: در همین زمینه پرونده‌هایی تشکیل و برای رسیدگی به مراجعقضایی ارسال شده است. این محموله غیر قابل مصرف با دستور مقامات قضایی در محل دفن زباله‌های شهرداری ارومیه امحاء شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد: کارشناسان معاونت غذا و داروی ارومیه با شماره 044-32766826 آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت و همچنین پاسخگویی به سوالات شهروندان درخصوص مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی هستند.


 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,اروميه
  • کد خبر : 197053