• 99/05/14 - 09:18
  • 376
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

انتصاب دکتر شعبان علیزاده به عنوان رئیس دانشکده پیراپزشکی و قدردانی رئیس دانشگاه از تلاش های دکتر چنگیزی

دکتر عباسعلی کریمی در حکمی دکتر شعبان علیزاده را به سمت رئیس دانشکده پیراپزشکی منصوب و در نامه ای از تلاش های دکتر وحید چنگیزی رئیس پیشین این دانشکده قدردانی کرد.

 

درمتن این حکم آمده است:

جناب آقاي دكتر شعبان علیزاده
دانشیار محترم دانشگاه
با سلام و احترام
دانشکده پیراپزشکی جایگاه برجسته ای در میان دانشکده های متناظر خود در کشور دارد و اکنون در میانه راه پیشرفت و تعالی است و فرصتی جدید برای توسعه و ارتقاء آموزش و پژوهش در اختیار دارد که باید به بهترین شکل مورد استفاده قرار
نظر به تعهد و سوابق ارزشمند علمي و اجرايي جنابعالي، شما را به عنوان رئيس دانشكده پیراپزشکی دانشگاه منصوب مي‌نمايم. انتظار مي‌رود با جلب مشاركت همه اعضاي محترم هيأت علمي، كاركنان دلسوز و دانشجویان عزیز در همه مقاطع، ضمن پيشبرد امور جاري دانشكده، طبق ضوابط و مقررات نسبت به امور ذيل برای حرکت رو به رشد آینده اهتمام ویژه مبذول فرمائيد:
-  اقدام در جهت ارتقاء جایگاه آموزشی، پژوهشی دانشکده پیراپزشکی در سطح کشور و منطقه
-  تلاش جدی در زمینه های مختلف بین المللی سازی و تمهید شرایط مناسب تر جذب دانشجوی بین المللی
-  فراهم نمودن عادلانه و بهینه شرایط و فرصت ها برای فعالیت های آموزشی و پژوهشی همه اعضای هیات علمی و دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف دانشکده پیراپزشکی
-   پیگیری ساخت و آماده سازی دانشکده پیراپزشکی در پردیس دانشگاه
-   تلاش در جهت ارتباط دانشکده پیراپزشکی با مراکز آموزشی، درمانی به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارتهای عملی دانشجویان آن دانشکده
امید می رود دانشکده پیراپزشکی با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد.
از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران

در متن نامه قدردانی آمده است:
جناب آقاي دکتر وحید چنگیزی 
استاد  محترم دانشگاه 
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی ریاست دانشکده پیراپزشکی که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما بهره‌مند گردد.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران

  • گروه خبری : تهران
  • کد خبر : 212499
کلمات کلیدی