• 98/01/27 - 10:22
  • 94
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
وب دا/نیشابور:

اهدای یک تا پنج روز از حقوق پرستاران نیشابوری به سیل زدگان

رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی نیشابور از اهدای حقوق یک تا پنج روز پرستاران شاغل در این دانشکده به سیل زدگان خبر داد.

رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی نیشابور از اهدای حقوق یک تا پنج روز پرستاران شاغل در این دانشکده به سیل زدگان خبر داد .

اعظم مقدم پاشا در گفت و گو با خبر نگار وبدا گفت :پرستاران شاغل در دانشکده علوم پزشکی نیشابور با اعلام امادگی جهت اعزام به مناطق سیل زده جهت امداد رسانی درمانی یک تا پنج روز از حقوق خود را به این سیل زدگان کمک کردند .

وی افزود :با توجه به خسارات سیل در استان های گلستان ، لرستان و خوزستان و نیاز به کمک های انسان دوستانه تا کنون تعداد 160 نفر از پرستاران شاغل در بیمارستانهای 22بهمن و حکیم تعداد یک تا پنج روز از حقوق حود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دادند .

خانم مقدم پاشا همچنین گفت :همکارانی که مایل به کمک به سیل زدگان هستند می توانند با کارشناس اداره پرستاری  ،حسن مهربان به شماره 09153514213 -42627505 تماس گرفته و ضمن اعلام شماره ملی خود نسبت به اهدای یک روز از حقوق خود اقدام نمایند .

وی اظهار امیدواری کرد با همدلی و همیاری بتوانیم دردی از درد های سیل زدگان کم کنیم تا زندگی این عزیزان به روال طبیعی برگردد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,نيشابور
  • کد خبر : 189050