• 99/05/20 - 10:25
  • 183
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه از سازمان مرکزی و مجموعه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی تهران (۱۳ آبان)

دکتر محمود بیگلر از سازمان مرکزی مجموعه داروخانه های دانشگاه، مرکز داروپزشکی و داروخانه های 13 آبان بازدید کرد.

 

 

 
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجموعه داروخانه‌های 13 آبان، دکتر بیگلر، به منظور شناخت و ارزیابی پروژه‌های توسعه‌ایمجموعه داروخانه‌های ۱۳ آبان، به همراه مهندس بهزاد مکری مدیر فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه، در نشستی در سازمان مرکزی این مجموعه شرکت کرد.
در این جلسه، دکتر محمدرضا روئینی سرپرست داروخانه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد رضائی بیداخویدی معاون اجرائی مجموعه داروخانه‌های دانشکده داروسازی و مدیر داروخانه شبانه روزی ۱۳ آبان، مهندس سیامک ارجمند معاون توسعه و برنامه ریزی داروخانه‌های دانشگاه و کارشناسان پشتیبانی مرتبط در پروژه‌های مجموعه، حضور داشتند و توضیحات کاملی در خصوص این پروژه‌ها ارائه کردند.
پس از جلسه، میهمانان به همراه سرپرست و معاونان مجموعه داروخانه ها، از واحدهای امور مالی داروخانه‌های دانشکده داروسازی و امور مالی داروخانه های بیمارستانی با همراهی مدیران  این واحدها، وهاب احمدی و مریم روحانی بازدید کردند.

واحد کامپیوتر و مرکز داروپزشکی ۱۳ آبان، واحدهای دیگری بودند که بازدید شدند. در واحد کامپیوتر به صورت مختصر تجهیزات و زیرساخت فناوری اطلاعات مجموعه داروخانه ها، معرفی شد. در مرکز داروپزشکی، دکتر مژگان مشایخی مدیر واحد، ضمن اعلام برنامه کاری این مرکز (همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰)، میانگین تماس‌های تلفنی هم وطنان را برای گرفتن مشاوره‌های علمی و تخصصی،  با شماره تلفن‌های   82101 و ۱۹۰علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از   13 تا ۱۶ هزار تماس در ماه  بیان کرد.
وی همچنین اهم فعالیت‌های مرکز را، آموزش دانشجویان داروسازی، برپائی کارگاه‌ های آموزشی دانشجویان و دانش‌ آموختگان داروسازی مجموعه داروخانه‌ ها، چاپ نشریات و تحلیل یافته‌های علمی… برشمرد.

در ادامه دکتر روئینی نیز گزارش مختصری از تدوین و اجرای  ساختار داروخانه داروهای گیاهی مجموعه، برنامه‌های توسعه ای و آتی این بخش، به موازات کار مرکز داروپزشکی، در راستای استراتژی سازمان آن بیان کرد.
بازدید کوتاه از داروخانه‌های شبانه روزی و فوق تخصصی ۱۳ آبان، به همراه دکتر امیر رامهرمزی رمضان نژاد مدیر داروخانه فوق تخصصی علاوه بر مدیران حاضر قبلی،  پایان بخش برنامه بود.

  • گروه خبری : تهران
  • کد خبر : 212858
کلمات کلیدی