• 98/09/13 - 20:58
  • 18
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

بازدید معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو از شرکت های تولیدی و صنعتی شیراز

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در سفر به شیراز، از چند شرکت تولیدی بازدید کرده و از نزدیک مسایل و فرآیندهای این واحدها را مورد ارزیابی قرار داد.

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در سفر به شیراز، از چند شرکت تولیدی بازدید کرده و از نزدیک مسایل و فرآیندهای این واحدها را مورد ارزیابی قرار داد.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «محمدرضا‌ شانه‌ساز» در ابتدا از یک شرکت تولیدکننده کیت های تشخیص طبی بازدید کرد.

 

مدیر کنترل و تضمین کیفیت و کارشناس علوم آزمایشگاهی در این بازدید درباره ورود مواد اولیه به این شرکت تولیدی، نحوه تولید و فروش کیت های ازمایشگاهی توصیحاتی ارایه داد.

 

رئیس سازمان غذا و دارو در بازدید از بخش های مختلف این شرکت تولیدی، با نحوه تولید و ارایه محصولات به بازار پزشکی، آزمایشگاهی و مجموعه سلامت استان و همچنین توانمندی های این شرکت تولیدی آشنا شد.

بازدید از یک شرکت تولیدی مکمل های ورزشی دیگر برنامه سفر معاون وزیر بهداشت به شیراز بود.

دکتر شانه ساز در این بازدید با تاکید بر انجام شیوه نامه های اعلام شده، راهکارهای پیشبرد فعالیت های این واحد تولیدی را بررسی کرد.

او در ادامه از یک شرکت آرایشی بهداشتی نیز بازدید کرده و ضمن بررسی واحدهای مختلف این مجموعه، نیازهای آنان را مورد بررسی قرار داد.

با راه اندازی این شرکت تولیدی ۵۰ نفر در فاز نخست، ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و هزار نفر نیز به صورت غیرمستقیم مشغول به کار می شوند.

در ادامه این بازدید نشستی با حضور اعضای انجمن داروسازان فارس برگزار شد که در این نشست، رییس سازمان غذا و دارو از نزدیک با مسایل آنان آشنا شد.

در بازدیدها و نشست امروز، دکتر «محمدجواد خشنود» معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسوولان ارشد و کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس سازمان غذا و دارو را همراهی می کردند./۱۰۳

پایان خبر

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شيراز
  • کد خبر : 197588
کلمات کلیدی