• 98/02/25 - 13:17
  • 16
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کردستان

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه

مراسم گرامیداشت هفته خوابگاه های دانشجویی(27-21 اردیبهشت ماه) با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه معاون دانشجویی فرهنگی، جمعی از مدیران ستادی این حوزه و جمعیت کثیری از دانشجویان در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد.

مراسم گرامیداشت هفته خوابگاه های دانشجویی(27-21 اردیبهشت ماه) با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه معاون دانشجویی فرهنگی، جمعی از مدیران ستادی این حوزه و جمعیت کثیری از دانشجویان در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک هفته خوابگاه ها با شعار «خوابگاه دانشجویی، نماد اتحاد ملی در بهار همدلی» و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: افتخار می کنم که حدود 23 سال قبل دانشجوی این دانشگاه بودم و نیز خوشحال هستم که از جنس خود شما و مردم استان بوده که توفیق خدمتگزاری در این پست و مسئولیت را پیدا نمودم.

دکتر وحید یوسفی نژاد دانشگاه را محل پرورش تفکر، تعهد، تعقل و تخصص دانست و گفت: گرمی دانشگاه و شور و نشاط آن به حضور دانشجویان با انگیزه، متعالی و با نشاط وابسته است و فلسفه وجودی مدیران و مسئولین نیز خدمتگزاری به شما بزرگواران است.

 
 
 

وی با تاکید بر اینکه، محیط دانشگاه باید امکان آماده شدن دانشجویان برای ورود به زندگی، کار، فعالیت و دیگر حوزه ها را فراهم نماید، افزود: یکی از مهمترین ویژگی های یک دانشجوی خوب، مطالبه گری است که مسئولین و مدیران نیز باید پاسخگوی این مطالبات باشند.

سرپرست دانشگاه با بیان اینکه، تک قطبی رشد کردن دانشجویان رویکردی مطلوب نبوده و باید تمامی جنبه های مختلف مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: با توجه به اینکه فارغ التحصیلان دانشگاههای علوم پزشکی با مردم و سلامتی آنان سروکار دارند، علاوه بر اینکه لازم است از نظر تخصصی بسیار قوی باشند، در زمینه های دیگر نیز از قبیل جامعه شناسی، فلسفه، روان شناسی و اخلاقی باید از تجربه کافی برخوردار باشند.

دکتر یوسفی نژاد، رویکرد مدیریتی دانشگاه را بر اساس دیدگاههای مشارکتی بیان نمود و تصریح کرد: سطوح مختلف مدیریتی دانشگاه همواره آماده دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده دانشجویان عزیز در جهت توسعه و ترقی است.

در پایان این مراسم که به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار و با اجرای موسیقی زنده و برنامه های متعدد شاد همراه بود، از دانشجویان، کارکنان و مسئولین برتر خوابگاه ها با اهداء لوح، تقدیر به عمل آمد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,كردستان
  • کد خبر : 190546
کلمات کلیدی