• 99/05/13 - 08:54
  • 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
وبدا زنجان

به مناسبت هفته جهانی شیر مادر؛ کمیته تغذیه با شیر مادر برگزار شد

در کمیته تغذیه با شیر مادر، مزایای زیست محیطی تغذیه با شیر مادر، شعار امسال هفته جهانی شیر مادر «سیاره‌ای سالم؛ با حمایت از تغذیه با شیر مادر» و اهداف این هفته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان، یکشنبه ۱۲ مردادماه سال‌جاری کمیته تغذیه با شیر مادر با حضور دکتر ناهید جعفری فوق تخصص نوزادان همکاران سلامت خانواده مرکز بهداشت استان و شهرستان زنجان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان زنجان برگزار شد.
 
در کمیته تغذیه با شیر مادر، مزایای زیست محیطی تغذیه با شیر مادر، شعار امسال هفته جهانی شیر مادر «سیاره‌ای سالم؛ با حمایت از تغذیه با شیر مادر»، اهداف این هفته، فعالیت‌های مورد انتظار در بیمارستان‌ها و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
 
در پایان فعالیت‌هایی ازجمله استفاده از فضای مجازی نظیر اینستاگرام، سامانه پیامکی و اطلاع‌رسانی، جهت آگاه‌سازی مادران باردار و شیرده درخصوص کرونا و شیردهی، مراقبت‌های واکسیناسیون در دوران کرونا، کفایت شیر مادر و ...، جلب همکاری صدا و سیما، مصاحبه، تهیه گزارش و ... جهت اجرا در هفته شیر مادر، مصوب شد.
 
هفته جهانی شیر مادر (۱۰ الی ۱۶ مرداد ماه) فرصتی برای بسیج اطلاع‌رسانی و ارتقاء سطح آگاهی عموم جامعه در زمینه تغذیه شیرخواران با شیر مادر می‌باشد

  • گروه خبری : زنجان
  • کد خبر : 212473
کلمات کلیدی