• 98/07/14 - 07:31
  • 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تحویل آمبولانس جدید اسپرینتر 315 مجهز و بروز به ارزش 25 میلیارد ریال به اورژانس 115 شهرستان فسا

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با پیگیری های تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی فسا و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان، دومین آمبولانس به روز و جدید دنیا از گمرک بندرعباس ترخیص و به اورژانس115 فسا تحویل گردید .

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با پیگیری های تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی فسا و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان، دومین آمبولانس به روز و جدید دنیا از گمرک بندرعباس ترخیص و به اورژانس115 فسا تحویل گردید .

 

به گزارش وب دا؛ رحیم کرمی زاده افزود: آمبولانس اسپرینتر 315 اورژانس مجهز به تجهیزات مدرن روز دنیا شامل دی سی شوک و ونتیلاتور(دستگاه تنفس مصنوعی) و برانکاردهای مجهز جهت راحتی بیشتر بیماران می باشند و تجهیزات و امکانات به کار رفته در آنها از بروزترین های دنیا می باشد.

وی با بیان اینکه ارزش این آمبولانس 25 میلیارد ریال می باشد، اضافه کرد: این آمبولانس از لحاظ فنی و قدرت موتور، بالاتر و با سوخت گازوئیل کار می کند و سیستم کمک های جلو و عقب و سیستم تعلیق آمبولانس تقویت شده و این خودرو دو دیفرانسیل و کمک دار می باشد و در انجام ماموریت در مناطق صعب العبور کمک بسیار شایانی خواهد کرد .

اولین آمبولانس اسپرینتر 315 مجهز در اردیبهشت ماه سال جاری به ناوگان اورژانس شهرستان فسا اضافه گردیده بود.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,فسا
  • کد خبر : 195702
کلمات کلیدی