• 99/02/31 - 08:29
  • 687
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه

حضور رئیس دانشگاه و معاون توسعه در دفتر روابط عمومی دانشگاه/ دکتر کریمی: چشم‌انداز خوبی برای روابط عمومی می‌بینم؛ دانشگاه از برنامه‌های روابط عمومی حمایت کامل می‌کند

دکتر کریمی در دیدار با مدیر روابط عمومی دانشگاه گفت: دانشگاه طوری است که هر تیمی بدود مجبور است دنبالش بدود. از تحرکی که دکتر ترابی به وجود آورده تشکر می‌کنم. روابط عمومی چشم‌وچراغ هر سازمان محسوب می‌شود. انتظارات از روابط عمومی زیاد است. آمدم تا به بهانه ضبط مستند کووید 19 یک خداقوت مضاعف بگویم.

دکتر عباسعلی کریمی، رئیس و دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه دانشگاه عصرروز سه شنبه 30 اردیبهشت 99 با حضور در دفتر روابط عمومی ضمن دیدار با دکتر ماشاءاله ترابی، مدیر روابط عمومی دانشگاه مناسبت اخیر روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت و از زحمات کارکنان این واحد در ستاد و واحدهای پیرامونی قدردانی کرد.
دکتر کریمی در حاشیه این دیدار گفت: از روز اولی که به‌عنوان رئیس دانشگاه فعالیتم را آغاز کردم از همکاران این حوزه خواستم با وسعتی که دانشگاه دارد سایت دانشگاه و سیستم اطلاع‌رسانی دانشگاه در حوزه‌های مختلف آموزشی پژوهشی درمانی و خدماتی، نوآوری‌ها و رویدادهای گوشه و کنار دانشگاه را منعکس کند.
وی با بیان اینکه روابط عمومی چشم‌وچراغ هر سازمان محسوب می‌شود افزود: روابط عمومی دستگاه خود را برندینگ و شاخص می‌کند و کارکردها و دورنمای آن را نشان می‌دهد. روابط عمومی باید مواردی را که از چشم ما دور می‌ماند پیدا و کشف کند و آن را برجسته و در معرض نمایش و دید بینندگان قرار دهد. این بینندگان قشرهایی مختلفی مثل دانشجویان، استادان، کارکنان و شهروندان هستند و اگر بین‌المللی به موضوع نگاه کنیم حتی باید در دنیا دیده شود و جنبه‌های مختلف عملکردی آن نشان داده شود.
رئیس دانشگاه گفت: با این شاخصه‌ها و صحبت‌هایی که درباره روابط عمومی می‌شود انتظارات از روابط عمومی زیاد است و توقع این است که روابط عمومی باانرژی بیشتر و دست و دل‌بازی بیشتر و حتی امکانات بیشتر این کار را بکند.
رئیس دانشگاه با قدردانی از تلاش مدیران قبلی روابط عمومی گفت: این روزها با توجه به اتفاقاتی که در این سه‌ماهه برای کشور ما و جهان رخ داد بهانه‌ای شد که مستندی برای دانشگاه تهیه شود و عملکرد همکاران در حوزه‌های مختلف دیده شود.
وی افزود: دکتر ترابی را از قبل می‌شناختم و اکنون‌که شناختم بیشتر هم شده او را فردی نوگرا، با انرژی و باوجوداینکه ازنظر سنی در رده جوانان نیست اما من ایشان را به دلیل انرژی زیادی که دارند در دسته جوانان تقسیم‌بندی می‌کنم. ایشان نگاه رو به آینده‌ای دارند. با توجه به این نگاه به‌اتفاق دکتر بیگلر فرصتی شد که بیاییم و سلامی به همکاران این واحد بدهیم.
دکتر کریمی با اشاره به 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: پیام دکتر ترابی را به مناسبت روز روابط عمومی دیدم و خوشحال شدم. ندادن پیام توسط من به این دلیل این بود که می‌خواستم خود آقای دکتر ترابی به‌طور مشخص و برجسته پیام بدهند و از حوزه خودشان دفاع کنند که پیام بسیار زیبایی هم بود.
رئیس دانشگاه اضافه کرد: به اینجا آمدم تا هم تشکر کنم و هم به بهانه ضبط مستند کووید 19 یک خداقوت مضاعف بگویم. این دیدار فرصت خوبی بود زیرا هر وقت با دوستان روابط عمومی می‌نشینم حرف برای گفتن زیاد داریم.
دکتر کریمی در پایان گفت: از خبرنگار حوزه ریاست و همکاران پشت‌صحنه و خود جنابعالی که همیشه پرانرژی و اسب یراق کرده در این کار هستید و از تحرکی که دکتر ترابی به وجود آورده تشکر می‌کنم. مجموعه اینها چشم‌انداز خوبی برای روابط عمومی ایجاد می‌کند و سفارش می‌کنم آقای دکتر ترابی با انرژی مضاعف حرکت کند و نگران حمایت از طرف ما نباشند چون دانشگاه طوری است که هر تیمی بدود مجبور است دنبالش بدود.

  • گروه خبری : تهران
  • کد خبر : 208434
کلمات کلیدی