• 99/04/25 - 22:04
  • 21
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

حوزه سلامت شهرستان نقده با شتاب در مسیر توسعه

با امضاء قرارداد تکمیل فاز دوم بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) شهرستان نقده با پیمانکار جدید عملیات اجرایی آن از تیر ماه 99 شروع شد.

با امضاء قرارداد تکمیل فاز دوم بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) شهرستان نقده با پیمانکار جدید عملیات اجرایی آن از تیر ماه 99 شروع شد.

حضور صاریخان مشاور رئیس داشگاه علوم پزشکی در امور اقتصادی ،مهندس وطنی مدیر توسعه منابع فیزیکی دانشگاه ،مهندسین مشاور و پیمانکار جدید در محل پروژه و برنامه ریزی و شروع عملیات اجرایی و شمارش معکوس برای بهره برداری و اتمام کامل پروژه در مدت تعیین شده انجام گرفت. 

صاریخان در گفتگوی کوتاهی با روابط عمومی شبکه اظهار داشت : هدف از این بازدید واگذاری ، تکمیل پروژه بال دوم بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) نقده به پیمانکار و ایجاد هماهنگی و برنامه ریزی برای اتمام این در مدت تعیین شده می باشد.

دکتر محمد عبدلی مدیر شبکه بهداشت و درمان نقده نیز گفت : از تیر 99 ورود به فاز دوم ساخت بال دوم بیمارستان به مدت 18 ماه  هستیم و انتظار می رورد در موعد مقرر شاهد بهره برداری آن باشیم .

مدیر شبکه ، با بر شمردن اهمیت انکار ناپذیر چنین پروژه هایی و تاثیرات گسترده ای که بر ارائه خدمات درمانی و رفاه مردم برجای می گذارد از مقامات کشوری و استانی و شهرستانی و خصوصا دکتر آقازاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان و همه کسانی که در هر یک از مراحل این پروژه مساعدت کردند ، تقدیر و ابراز امیدواری کرد که این همکاری و همدلی از سوی مسئولان تا تکمیل این پروژه حیاتی تداوم داشته باشد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4


   • گروه خبری : اروميه
  • کد خبر : 210791
کلمات کلیدی