• 98/06/09 - 14:04
  • 9
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

دوره دوم اعتباربخشی ۴ بیمارستان شیراز آغاز شد

دوره دوم اعتبار بخشی چهار بیمارستان نمازی، خلیلی، حضرت زینب (س) و حافظ در شیراز با حضور ناظران کشوری آغاز شد.

دوره دوم اعتبار بخشی چهار بیمارستان نمازی، خلیلی، حضرت زینب (س) و حافظ در شیراز با حضور ناظران کشوری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون آموزشی دانشگاه گفت: امروز نهم شهریور، دوره دوم اعتباربخشی بیمارستان های نمازی و خلیلی با حضور ارزیابان کشوری آغاز شد و در بیمارستان های حضرت زینب (س) و حافظ نیز دهم شهریور انجام می شود.

 

دکتر «مصباح شمس» افزود: با توجه به اهمیت اعتباربخشی برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده، روسا و معاونان آموزشی بیمارستان ها نیز آخرین تغییرات آموزشی اعمال شده در بیمارستان ها را ارایه کردند.

او ادامه داد: بیمارستان هایی که طی این دو روز ارزیابی می شوند، در دور نخست ارزیابی امتیاز کامل را کسب کردند و در حال حاضر دور دوم اعتبار بخشی آنها از سوی ارزیابان دانشگاه های علوم پزشکی ایران و البرز صورت می گیرد.

معاون آموزشی دانشگاه اضافه کرد: اعتباربخشی به عنوان یک الگوی ارزشیابی آموزش عالی است که در بیشتر کشورهای دنیا با هدف حفظ و ارتقای کیفیت عرصه آموزشی نظیر بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، محور این الگو بر اساس تدوین استانداردهایی است که مورد قبول صاحب نظران باشد و همچنین قابلیت اجرایی داشته باشد.

در نشست افتتاحیه این دوره اعتبار بخشی مراکز درمانی آموزشی دانشگاه که با حضور دکتر «سید منصور کشفی» مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «جوادکجوری» مسوول اعتبار بخشی دانشگاه، ارزیابان کشوری، روسا و معاونان آموزشی بیمارستان ها برگزار شد، مسائل مختلف اعتبار بخشی های آموزشی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد./۱۰۵

پایان خبر

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شيراز
  • کد خبر : 194676
کلمات کلیدی