• 98/01/22 - 20:51
  • 6
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

دومین روز سفر وزیر بهداشت از ابتدا تاکنون؛ پایش خدمات بهداشت و درمان در فارس و بهره برداری از چند خدمت جدید سلامت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از روز گذشته به استان فارس سفر کرده است، در دومین روز از سفر خود، ابتدا در شهرستان فیروزآباد حضور یافت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از روز گذشته به استان فارس سفر کرده است، در دومین روز از سفر خود، ابتدا در شهرستان فیروزآباد حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سعید نمکی» ضمن بازدید از فاز دوم بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد، اورژانس این بیمارستان را افتتاح کرد. همچنین با حضور وزیر بهداشت و هیات همراه، کلنگ پایگاه انتقال خون فیروزآباد به زمین زده شد.

وزیر بهداشت در ادامه به شهرستان قیروکارزین سفر کرده و با حضور در بیمارستان امام محمدباقر(ع)، از بیماران این بیمارستان عیادت کرد.

بازدید از پروژه توسعه این بیمارستان، دیگر برنامه سفر وزیر بهداشت به شهرستان قیروکارزین بود.

 

دکتر «نمکی» سپس به خنج سفر کرده و ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان نبی اکرم(ص)، بخش های ICU, NICU و اطفال این بیمارستان را افتتاح کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین در ادامه از پروژه در حال ساخت بیمارستان خیرساز یکصد تخت خوابی اوز دیدن کرد و سپس عازم شهرستان گراش شد.

 

حضور در این شهرستان با افتتاح پروژه های عمرانی شامل بخش های vip، اورژانس، کلینیک دندانپزشکی و ساختمان ۱۲ واحدی پزشکان بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان گراش و همچنین نشست با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گراش و نیکوکاران این شهرستان همراه بود.

 

دومین روز از سفر وزیر بهداشت و هیات همراه به فارس با حضور در شهرستان لار ادامه یافت. 

در این شهرستان نیز آشیانه بالگرد اورژانس شهرستان لار، بخش داخلی بیمارستان امام رضا(ع)، و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی هاشمی زاده لارستان به بهره برداری رسید.

کلنگ زنی کتابخانه و سالن مطالعه خیرساز دانشکده علوم پزشکی لار نیز با حضور وزیر بهداشت و هیات همراه انجام گرفت.

 

دکتر نمکی همچنین با هیات رئیسه دانشکده علوم پزشکی لار، مدیران ارشد لارستان، معتمدان و نیکوکاران این شهرستان دیدار کرد.

در این سفر، دکتر «قاسم جان بابائی» معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر «علیرضا رئیسی» معاون بهداشت، دکتر «مریم حضرتی» معاون پرستاری، دکتر «محمدحسین حیدری» مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، دکتر «کیانوش جهانپور» سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «جمشید جعفرپور» نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، وزیر بهداشت را همراهی می کنند.

وزیر بهداشت و هیات همراه هم اکنون عازم شهرستان زرین دشت هستند./۱۰۱

پایان خبر

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شيراز
  • کد خبر : 188869
کلمات کلیدی