• 99/03/12 - 08:26
  • 173
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر حامد عبدالهی: مستندسازی تجربیات کرونا گامی بسیار ارزنده برای رویارویی آیندگان با بحران‌های این‌چنینی است

رئیس مجتمع بیمارستانی امیراعلم در پایان گفت و گوی خود با مستندسازان پیشرفت مدیریت کووید 19 در استودیو شفآ گفت: اقدام روابط عمومی دانشگاه در مستندسازی تجربیات کرونا گامی بسیار ارزنده برای رویارویی آیندگان با بحران‌های این‌چنینی است که جای تشکر فراوان دارد.

 دکتر حامد عبدالهی,

دکتر عبدالهی رئیس عصرروز چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹ در پشت‌صحنه مصاحبه مستندسازی تجربیات کووید ۱۹ در استودیو شفا گفت: اقدام روابط عمومی در مستندسازی تجربیات گامی بسیار ارزنده برای رویارویی آیندگان با بحران‌های این‌چنینی است که جای تشکر فراوان دارد. در بحران کرونا نیز تصویرگری واحدهای روابط عمومی چه در دانشگاه و چه در بیمارستان‌ها بسیار تأثیرگذار بود.

 وی در ادامه در خصوص فضای استودیو شفا و سؤالاتی که پرسیده شد افزود: مصاحبه خوب و نفس‌گیری بود، صمیمیتی که افراد حاضر و مصاحبه‌کننده ایجاد کردند تأثیر خیلی خوبی در روند مصاحبه داشت، سؤالات کامل و جامع و فضای استودیو خوب و عالی بود. تجربیاتی که افراد مختلف با سمت‌های متفاوت در میان می‌گذارند بسیار برای دانشگاه مفید و در بحران‌های بعدی کمک‌کننده خواهد بود.
دکتر عبدالهی گفت: ما در راستای جمع‌آوری تجربیات در بیمارستان کلیدواژه آموزش را برای کارکنان پرستاری عملی کرده‌ایم که می‌تواند بسیار کمک‌کننده در شرایط بحران باشد.


رئیس مجتمع بیمارستانی امیراعلم در پایان در خصوص نقش رسانه‌ها و روابط عمومی بیان کرد: روابط عمومی و ابزارهایش ازجمله سایت‌ها، فضای مجازی، خبرگزاری‌ها و ... نقش‌های اساسی را در کنار کادر درمان ایفا کردند که به نظر من یکی از اصلی‌ترین دستاوردها اطلاع‌رسانی‌های گسترده از شرایط بحرانی کرونا در بیمارستان‌ها، ایجاد همدلی و جذب کمک‌های خیرین بود که در آن شرایط سخت حمایت جانانه‌ای از ما کردند. وزارت بهداشت، خبرگزاری‌ها و صداوسیما نقش بسیار مهمی در این زمینه داشتند.وی  در پایان از مسئولان، همکاران و خیرین قدردانی کرد.

توضیح اینکه روابط عمومی دانشگاه از یکماه گذشته با ساخت مستند مسیرنمای پیشرفت مدیریت کووید 19، تجربیات مسئولان و کادر درمانی در بحران کرونا را ثبت و ضبط می کند.

  • گروه خبری : تهران
  • کد خبر : 208873
کلمات کلیدی