• 98/07/14 - 07:29
  • 25
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دیدار هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی فسا با فرماندار جدید شهرستان و ارایه گزارش از حوزه سلامت

ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا و جمعی از اعضای هیات رییسه با فرماندار ویژه شهرستان فسا دیدار و گزارشی از برنامه ها و وضعیت حوزه سلامت شهرستان ارایه کردند.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا و جمعی از اعضای هیات رییسه با فرماندار ویژه شهرستان فسا دیدار و گزارشی از برنامه ها و وضعیت حوزه سلامت شهرستان ارایه کردند.

 

به گزارش وب دا؛ فرماندار ویژه شهرستان فسا با اشاره به اقدمات خوب و شایسته دولت تدبیر و امید در بحث امنیت و سلامت گفت: افزودن تجهیزات و امکانات درمانی و نیروی انسانی بصورت گسترده مورد توجه دولت بوده و اجرای طرح تحول سلامت افتخار این دولت در جهت خدمتگزاری به مردم کشور بوده است.

حسین آرگیو ضمن قدردانی از فراهم کردن فضایی با امکانات تخصصی در بیمارستان ولیعصر(عج) و سایر حوزه ها جهت درمان و ارتقای سلامت مردم شهرستان اظهار کرد: در شرایط تحریم ها و شرایط اقتصادی باید مدیریت شود که کمترین فشار به مردم وارد شود و ضمن محافظت از سرمایه های حوزه سلامت از جمله نیروی انسانی و حفظ و نگهداری امکانات و تجهیزات مستلزم مدیریت دقیق می باشد .

وی بر لزوم فراهم کردن زمینه برای حضور بخش خصوصی در حوزه سلامت شهرستان تاکید کرد.

فرماندار ویژه فسا ادامه داد: دانشگاه و دانشجویان در فضایی آزاد و دور از سیاست زدگی با بینش آزاد و روشن فکرانه می بایست دیدگاه های خود را بیان کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا در این نشست با اشاره به قدمت بیش از 40 ساله دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی فسا دستگاهی موثر و متفاوت با سایر دستگاه ها می باشد و به یمن تلاش های تیم های مدیریتی در همه دوره ها، اکنون این دانشگاه جایگاه ویژه ای در سطح استان و کشور داراست و جزء دانشگاههای پیشگام و ریشه دار می باشد که دارای رتبه های علمی و پژوهشی خوبی است.

دکترعلی اصغر خالقی با تاکید بر اینکه برای پیشبرد اهداف حوزه سلامت، نیازمند حمایت فرماندار و مسوولین شهرستان هستیم، افزود: برای تکمیل پروژه های عمرانی دانشگاه از محل اعتبارات استانی و نفت و گاز نیازمند همکاری و پیگیری مسوولین شهرستان هستیم .

وی ادامه داد: بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بعنوان مرکز ریفرال درمان شرق فارس مورد توجه مردم شهرستانهای اطراف قرار گرفته است و تاکنون خدمات چشمگیری ارایه نموده است.

رییس دانشگاه با اشاره به شرایط سخت و دشوار اقتصادی کشور و دانشگاه اضافه کرد: مشکلات اقتصادی و کمبود دارو و تجهیزات سبب فشار مضاعف به حوزه درمان شهرستان شده است و انشاءالله با تلاش و همدلی و همکاری از مشکلات و چالش های موجود به سلامت عبور خواهیم کرد.

اعضای هیات رییسه حاضر در این دیدار گزارشی از حوزه ها و معاونت های خود ارایه نمودند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,فسا
  • کد خبر : 195701
کلمات کلیدی