• 98/07/24 - 09:41
  • 44
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی تهران

رتبه چهارم دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو

رتبه چهارم دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، محققان و موسسات پژوهشی فعال فناوری نانو را بر اساس دستاوردها و فعالیت‌های علمی و فناورانه، ارزیابی و از برگزیدگان در مراسمی با عنوان جشنواره برترین محققان و موسسات پژوهشی فناوری تقدیر کرد.

گالری عکس

سیزدهمین دوره این جشنواره، شنبه 20 مهر 98 همزمان با سومین روز نمایشگاه فناوری نانو برگزار شد که در این مراسم از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران به عنوان چهارمین موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو تقدیر شد. دکتر علیرضا احمدیان، رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی به نمایندگی از دانشگاه جوایز و ‌لوح‌ تقدیر این مقام را دریافت کرد.
در این جشنواره 5 موسسه پژوهشی برتر، 10 محقق برتر و یک محقق جوان برتر، 2 طرح نوآورانه و واحد صنعتی با بیشترین همکاری با دانشگاه‌ها در قالب پایان‌نامه‌های صنعتی و کاربردی برتر معرفی شدند.
این  جشنواره بر اساس ارزیابی دستاوردها و فعالیت‌های علمی و فناورانه در سال‌های 1396و 1397 بود که دانشگاه علوم پزشکی تهران طی سیزده دوره ارزیابی، برای اولین بار در حوزه پزشکی در رقابت با همه دانشگاه های کشور عنوان یکی از موسسات پژوهشی برتر حوزه فناوری نانو را کسب کرد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,تهران
  • کد خبر : 196147
کلمات کلیدی