• 98/07/30 - 13:22
  • 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه عنوان شد:

كاشان/بزرگترین فرصت خدمت به مردم است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: بزرگترین فرصت خدمت به مردم است....

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاه فضل در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه، ضمن تقدیر از زحمات دکتر ابراهیم کوچکی در زمان تصدی خدمت و تبریک به دکتر سید علیرضا مروجی جهت قبول این مسئولیت، برای این عزیزان آرزوی موفقیت کرد.

وی افزود: خداوند فرصت خدمتگزاری را در اختیار انسان می گذارد و همه ما به نوبه خود در معرض این فرصت هستیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به افتخار خدمتگزاری به مردم در مسئولیت های مختلف و شخصیت ذوالقرنین در قرآن کریم اشاره کرد و گفت: خداوند امکانات زیادی در راستای خدمت به مردم به ذوالقرنین داد و هنر وی انجام درست اقدامات بود.

وی، علت بیان این داستان را در قرآن دادن این نوع فرصت ها به افراد در طول زندگی و معامله خداوند با آنها عنوان کرد و افزود: خداوند امکان خدمت به مردم را بسته به میزان استفاده از آن امکانات به افراد می دهد اگر کسی فرصت سوزی کند، به فکر خود و اطرافیانش باشد و ظلم و کم کاری کند، خداوند این فرصت را به تدریج از وی می گیرد.

وی، در ادامه به فرمایش آیت ا... فاضل لنکرانی در طول زندگی شریف شان اشاره کرد و اظهار داشت: واجبات را انجام دهید و بقیه وقت خود را صرف خدمتگزاری به مردم نمایید.

دکتر اسماعیل فخاریان استاد دانشگاه نیز در این مراسم ضمن تشکر از دکتر کوچکی و تبریک به دکتر مروجی، اظهار داشت: برای پیشبرد اهداف دانشگاه و توسعه منطقه و کشور آمادگی کامل داریم.

مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه با حضور آیت ا... نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه، دکتر حریرچی معاون کل وزیر بهداشت، دکتر مصداقی نیا عضو هیات امناء دانشگاه، دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان و رسول زاده رئیس شورای اسلامی کاشان و جمعی از مسئولین دانشگاه و شهرستان روز سه شنبه 30 مهر 1398 در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,كاشان
  • کد خبر : 196306
کلمات کلیدی