• 98/06/09 - 14:27
  • 13
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی منصوب شد

مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با حضور سرپرست و مسوولان دانشگاه در تالار شهید رجایی برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با حضور سرپرست و مسوولان دانشگاه در تالار شهید رجایی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در این آیین گفت: در سیستم مدیریتی تغییرات وجود دارد و بهتر است این تغییر در فرایندها ، نوع تفکر و مدیریت باشد. 
دکتر سید احمد هاشمی به تغییرات خوب حوزه درمان اشاره کرد و افزود: پیگیری دقیق مسایل درمان در این مدت بر کسی پوشیده نیست و با همکاری و تلاش بی وقفه همکاران توانستیم  اهداف دانشگاه را پیش ببریم.
معاون سابق درمان دانشگاه در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش و‌ همکاری همه همکاران دانشگاه گفت: دو سال پرفراز و‌ نشیب همراه با چالش های فراوان در خدمت مردم بودم و تجربیات زیادی کسب کردم.
دکتر علی نظری ضمن تقدیر از همکاری تک تک همکاران حوزه درمان ، رؤسای بیمارستان ها و... افزود: فرصت خدمت کردن به مردم محدود است و باید فرصت ها را غنیمت بشماریم و تا حد امکان به مردم خدمت کنیم. 
وی بر اهمیت تفکیک چالش های اداری و چالش های شخصی تأکید کرد و اظهار داشت: حوزه درمان پر چالش و انرژی بر است، اما ما برای خدمت به مردم و منافع آن ها و ارتقای کیفیت درمان در این مدت تلاش بسیاری کردیم .
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی نیز در این مراسم گفت: درمان مؤثر ، کامل و کارآمد حق هر فرد است و ارتباطی به بقیه قضایا ندارد.
دکتر قاسم بیانی با اشاره به اهمیت خدمت به بیماران افزود: هر بیماری که در بیمارستان بستری می شود، باید از  بهترین و‌ کامل ترین خدمت با کیفیت کافی بهره مند شود.
وی با بیان این که با تمام وجود کار می کنم و به همکاری همکاران نیاز دارم،  تصریح کرد: خدمت بهینه جزو اهداف ماست و همه با هم برای افزایش کیفیت درمان تلاش خواهیم کرد .
شایان ذکر است، در پایان مراسم از زحمات دکتر علی نظری معاون سابق درمان تقدیر و دکتر قاسم بیانی به عنوان معاون درمان منصوب شد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,خراسان شمالي
  • کد خبر : 194625
کلمات کلیدی