• 98/06/25 - 08:48
  • 7
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

پيام تبريك معاون آموزشي دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصيلي

دکتر محمدرضا صفدری معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی طی پیامی آغاز سال تحصیلی را به تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه تبریک گفت.

دکتر محمدرضا صفدری معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی طی پیامی آغاز سال تحصیلی را به تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وبدا، متن کامل این پیام بدین شرح است :

 

كسی كو به دانش توانگر بود                 زگفتار و كردار بهتر بود  (فردوسی)

حلول ماه مهر همیشه یادآور آیین‌های مهر و عطوفت و شکوفایی جریان علم و دانش و معرفت در کشور عزیزمان و آغاز بهار دانشجویی و دانش پژوهی است.

تقارن آغاز سال تحصیلی 99-98 با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفای آن حضرت، فرصت بسیار مغتنمی است که نسل آگاه، پر تحرک و شعورمند امروز در دانشگاه ها، مسئله هویت و غیرت دینی و ملی را مد نظر قرار داده و با فرهنگ غنی، تمدن ساز و معنوی عاشورایی بیشتر آشنا شوند و با ورود به دانشگاه فعال و پویا در عرصه‌های مختلف علم و دانایی برای اصلاح جامعه و زدودن زنگارهای زشتی و رفتارهای ناپسند و ناشایست گام های مؤثر و اساسی بردارند و فرهنگ علوی را در کلیت زندگی خود جاری و ساری کنند.

دانشگاه علوم پزشکی با استعانت از الطاف خداوند متعال می کوشد تا با تکیه بر ایمان و علم، چراغ امید به زندگی، دانایی و توانایی را همچنان روشن نگاه دارد و از هیچ قدمی برای خلقِ بستری مناسب در مسیر شکوفایی استعدادهای جوانان این مرز و بومِ گهربار دریغ نمی ورزد.

امید آن داریم که سال تحصیلی 99-98 را با عشق، تلاش و انگیزه مضاعف آغاز کرده و برای تحقق آرمان ها و اهداف بلند دانشگاه گام های موثر برداشته شود.

در پایان برای تمامی اساتید فرهیخته، کارمندان پرتلاش و دانشجویان پرنشاط و انگیزه مند دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی آرزوی توفیق، سلامتی و سرفرازی از ایزد منان مسلئت دارم.

دکتر محمدرضا صفدری

 معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,خراسان شمالي
  • کد خبر : 195025
کلمات کلیدی