• 98/05/23 - 15:12
  • 17
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی تهران

اعزام کاروان دانشگاه علوم پزشکی تهران به چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

نشست مشترک مدیر تربیت بدنی با دانشجویان ورزشکار، مربیان و سرپرستان تیم های دانشگاه علوم پزشکی تهران، در آستانه اعزام به چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، برگزار شد.

نشست مشترک مدیر تربیت بدنی با دانشجویان ورزشکار، مربیان و سرپرستان تیم های دانشگاه علوم پزشکی تهران، در آستانه اعزام به چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، برگزار شد.

در این جلسه مشترک که با حضور عوامل اجرایی، سرپرستان و مربیان تیم های ورزشی دانشگاه روز یکشنبه 20 مرداد 98 در مجموعه ورزشی شهید فتحی برگزار شد، ابتدا دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی ضمن تشکر از مربیان، سرپرستان و دانشجویان، بابیان اهمیت حضور موثر و مقتدر کاروان ورزشی دانشگاه در مسابقات المپیاد کشوری از حیث فنی، بر لزوم توجه به موضوع اخلاق مداری در عرصه ورزش به موازات قابلیت های فنی از سوی ورزشکاران، مربیان و سرپرستان اعزامی به المپیاد کشوری تأکید و اظهار امیدواری کرد: کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران بعنوان دانشگاه مادر و نماد آموزش عالی کشور، بتواند در هر دو حوزه اخلاقی و فنی قابلیت های بالای خود را در این رقابت ها به نمایش بگذارد.
وی افزود: مهمترین خروجی مسابقات ورزشی، ایجاد سرزندگی، نشاط و انگیزه و همچنین ارتقای سلامت دانشجویان است که هدف عالی مدیریت تربیت بدنی نیز همین است.
دکتر پورغریب خاطرنشان کرد: مربیان مجرب در هر رشته ورزشی و همچنین تیم پزشکی ورزشی از منظر تغذیه و روانشناسی ورزشکاران را در طول تمرینات همراهی کرده و در اعزام به المپیاد ورزشی دانشجویان نیز با تیم های منتخب دانشگاه همراه خواهند بود.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه در پایان گفت: برای حضور بهتر و آمادگی بیشتر ورزشکاران در این المپیاد ورزشی، لازم است دانشجویان از شرایط خوب جسمانی و تغذیه ای برخوردار باشند که به همین منظور پیش از این رویداد ورزشی و در طول تمرینات، دانشجویان از مکمل های ورزشی مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده کردند.
توضیح اینکه، کاروان دانشگاه پس از این نشست با بدرقه مدیر و کارشناسان تربیت بدنی، به مرحله اول چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر که در 5 رشته ورزشی فوتسال، شنا، تیراندازی، کاراته و دو و میدانی برگزار می شود، اعزام شدند.
این رقابت ها از 22 تا 29 مردادماه جاری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,تهران
  • کد خبر : 194088
کلمات کلیدی